Ügyvédjelölt

Hagyományos értékek - modern megközelítés?

Professzionális munkakörnyezet - harmonikus életvitel?

Nem lehetetlen, és ezt mi be is bizonyítjuk! Hogyan?

Többek között innovatív, haladó szemléletünknek is köszönhető, hogy a Kovács Réti Szegheő Ügyvédi Iroda közel 3 évtizede töretlen népszerűségnek örvend az ügyfelei körében, legyen szó akár nemzetközi kliensekről, akár a legjelentősebb hazai vállalatokról.
Emellett pedig kidolgoztunk egy ún. életpálya modellt is, amely alapján a tökéletes munkatársunkat látjuk a tehetséges joghallgatóban, a szakvizsgázott jogászban és a kisgyermekes édesanyában egyaránt.

Büszkék vagyunk rá, hogy a filozófiánkban megfogalmazott értékekben nem csupán hiszünk, hanem azok szerint élünk és dolgozunk is.

Adójog Gazdasági jog Ingatlanjog Környezetvédelmi jog Közbeszerzési jog Munkajog Pénzügyi jog Polgári nemperes eljárások Polgári peres eljárások Szellemi tulajdon (IP) Társasági jog Versenyjog

Munkavégzés helye

1121 Budapest, Zugligeti út 41.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő: 2 év, vagy annál több
  • Diploma minősítése: legalább cum laude

További elvárások

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1121 Budapest, Zugligeti út 41.
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2021/09/13

Amit még érdemes tudnod

Feladatok

  • Ügyvédek támogatása elsősorban társasági jogi, polgári jogi, munkajogi és adójogi feladatokban.

Elvárások:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • 2 éves ügyvédjelölti gyakorlat;
  • Legalább cum laude minősítésű diploma;
  • Terhelhetőség, nagyfokú munkabírás;
  • Határozott fellépés;
  • Önálló, precíz, felelősségteljes, gyors munkavégzés;
  • Jó kommunikációs készség.

Előnyt jelent:

  • Német vagy francia nyelv tárgyalóképes ismerete.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Jó hangulatú munkahelyi légkör;
  • Professzionális munkakörülmények és irodai háttér;
  • Közvetlen ügyfélkapcsolat már a kezdetektől fogva, ezáltal teljes rálátás a folyamatok egészére;
  • Versenyképes javadalmazás.

  • Jelentkezés magyar és angol nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel az Arsboni Karrier felületén keresztül.

Képek az irodáról