Asszisztens / Jogi Asszisztens

Te is eljátszottál már a gondolattal, hogyan is képzelnél egy ideális munkanapot?
Legyen az iroda Budapest szívében? A modern, professzionális környezetet töltsék meg élettel a munkájuk iránt elhivatott emberek? Az sem utolsó szempont, hogy lehetőleg ne kopjon meg az angol nyelvtudásod, sőt még fejlődjön is?

Ha minden kérdésre igennel felelnél, és célod egy olyan munkahely megtalálása, ahol a munkavégzés nem csak professzionális, hanem igenis öröm, akkor jó helyen jársz!

Jelentkezz ügyvédi asszisztens pozícióra a Lakatos, Köves és Társai Ügyvédi Irodához!

Munkavégzés helye

1075 Budapest, Madách Imre út 14.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő: 2 év, vagy annál több

További elvárások

határozott fellépés megbízhatóság önállóság precizitás rugalmasság

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1075 Budapest, Madách Imre út 14.

Amit még érdemes tudnod

Miért jó nálunk dolgozni?

A Lakatos, Köves és Társai Ügyvédi Iroda (a volt Köves Clifford Chance) a magyarországi jogi tanácsadói piac megbecsült és több területen piacvezető nemzetközi szereplője.

Nálunk változatos feladatokra számíthatsz. Fiatalos és eredményorientált csapat tagja leszel, és munkád során megismerheted egy gyorsan növekvő, független, nemzetközi cég mindennapi működését.

Munkatársaink mindennapi munkáját egyebek mellett friss gyümölccsel, ingyenes sportolási lehetőségekkel, és csapatépítő tréningekkel támogatjuk, mert a fizikai és mentális egészségük fontos számunkra.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Jogi asszisztensi feladatok: hatósági (földhivatal, cégbíróság) beadványok szerkesztése;
  • Dokumentumok előkészítése, formázása, szerkesztése, archiválása: nyilvántartások, jegyzőkönyvek vezetése, határidők figyelemmel kísérése;
  • Általános titkárnői feladatok: gépelés, szkennelés, fénymásolás, iktatás, postai- és egyéb adminisztrációs ügyek kézben tartása;
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás: telefonon és személyesen egyaránt, üzenetek átvétele, találkozók, programok szervezése, időpontok egyeztetése, megbízói igények nyilvántartásának vezetése;

Téged keresünk, ha:

  • Minimum középfokú, aktív angol nyelvtudásod van, melyet a napi munkavégzés során gond nélkül alkalmazni tudsz írásban és szóban is (levelezés, telefonok bonyolítása);
  • Az irodai alkalmazások (Windows, Office) magabiztos, rutinos felhasználója vagy;
  • Tudod, hogyan kommunikálj különböző emberekkel úgy, hogy a felmerülő problémákat minél hatékonyabban tudjátok közösen megoldani.

Előny, ha:

  • Ha dolgoztál  már ügyvédi irodában, különösen ha egyszerre több ügyvéd munkáját segítetted;
  • Jogi asszisztensi és/vagy felsőfokú végzettséged is van;
  • Ha tudsz 10 ujjal, vakon gépelni.

Amire tőlünk számíthatsz:

  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag: cafeteria, karácsonyi bónusz;
  • hosszútávú karrierlehetőség;
  • stabil munkáltatói háttér;
  • fiatalos, nemzetközi munkakörnyezet;
  • továbbképzések, tréningek;
  • ingyenes belépési lehetőség az irodaépület közelében található wellness központba.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezni magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajz megküldésével az Arsboni Karrier felületén tudsz.

Képek az irodáról