fbpx

László Fekete Bagaméry Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Asszisztens / Jogi Asszisztens

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, gazdasági ügyekre, perekre, adóvitákra szakosodott budapesti ügyvédi irodánkba adminisztratív munkatársat keresünk rész- vagy teljes munkaidőre.

Munkavégzés helye

Budapest

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő: 2 év, vagy annál több

További elvárások

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Munkaidő: Teljes vagy részmunkaidő

Amit még érdemes tudnod

Feladatok:

  • Pénzügyi, munkaügyi nyilvántartások vezetése, kimenő, bejövő számlázás kezelése, kapcsolattartás könyvelővel;
  • Kapcsolattartás szállítókkal (IT, irodaszerek, kiadványok, telekommunikáció, stb) beszerzések teljes körű intézése;
  • Iroda belső adminisztrációja, nyilvántartások, szerződések, folyamatok kezelése;
  • Postázás, iktatás;
  • Jogászok munkájának adminisztratív támogatása;
  • HR, marketing és üzletfejlesztési tevékenységek adminisztratív támogatása.

Elvárások:

  • Legalább két éves tapasztalat irodai adminisztratív munkakörben;
  • Felsőfokú végzettség vagy tapasztalat;
  • Munkára való igényesség, pontosság, precizitás;
  • Jó kommunikációs képesség;
  • Proaktivitás és önálló munkavégzés;
  • Stressztűrés;
  • MS Office (word, excel) magabiztos használata;
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás;
  • Előnyt jelent az ügyvédi irodában, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, a középfokúnál jobb angol nyelvtudás és a jogi asszisztensi képesítés.

Amit kínálunk:

  •  Versenyképes jövedelem;
  • Fiatalos, dinamikus csapat;
  • Modern, kellemes munkakörnyezet;
  • Szakmai fejlődés támogatása;
  • Azonnali munkakezdés.

Az önéletrajzokat az Arsboni Karrieroldalon keresztül várjuk!

Képek az irodáról