fbpx

DLA Piper Posztl, Nemescsói, Györfi-Tóth és Társai Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

A DLA Piper a világ egyik vezető jogi tanácsadója, amely 40 országában van jelen. Közel 50 ügyvédjével a magyar piac egyik meghatározó szereplője, amely a gazdasági jog szinte minden területén nyújt jogi szolgáltatást ügyfeleinek.

Budapesti támogató csapatunk bővítéséhez új kollégát keresünk LEGAL ASSISTANT pozícióra.

Munkavégzés helye

1124 Budapest, Csörsz u. 49-51.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Angol

További elvárások

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1124 Budapest, Csörsz u. 49-51.
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2019/09/19

Amit mi tudunk kínálni

kellemes/ barátságos munkahelyi környezet dinamikus/ fiatalos munkahelyi környezet versenyképes jövedelem korlátlan kávéfogyasztás napi gyümölcsfogyasztás cafeteria légkondi tréningek/ továbbképzések csapatépítők

Amit még érdemes tudnod

Jellemző feladatok:

  • a DLA Piper admin rendszerében végzett ügy és ügyfél adminisztráció
  • aktív részvétel a szakcsoport számlázási folyamataiban
  • naptárak nyomon követése, határidők betartása
  • beérkező ügyfél e-mailek monitoringja
  • dokumentum formázások, riportok, összegzések készítése
  • részvétel az általános, adminisztratív, támogató feladatokban

Elvárásaink:

  • adminisztratív területen szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  • kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Word; Excel és PowerPoint felhasználói szintű ismerete

Előny jelenthet:

  • jogi területen szerzett adminisztratív tapasztalat
  • a német, mint második idegen nyelv
  • ECDL vizsga, vagy annak megfelelő szintű IT ismeretek

Miért érdemes minket választani?

  • versenyképes bért és juttatási csomagot kínálunk (széles Cafeteria paletta és bonusz opció)
  • kiemelten fontos számunkra kollégáink folyamatos képzése
  • hosszú távú lehetőséget és stabilitást biztosítunk kollégáink számára
  • nyitottak vagyunk a fiatalokra, de megbecsüljük az idősebbek tapasztalatát is
  • irodánk modern és kiválóan felszerelt, gyönyörű kilátással és világos munkaterekkel

Önéletrajzod és jelentkezésed elküldéséhez kattints a 'Jelentkezés most' gombra!

Képek az irodáról