Egyéb jogász

A titkosított fájlmegosztással foglalkozó svájci székhelyű magyar start-up, a Tresorit keres új munkatársat Legal & Compliance Expert munkakörbe.

Adatvédelem IT jog Szellemi tulajdon (IP) Szerződési jog Társasági jog Vállalati jog és compliance

Munkavégzés helye

1092 Budapest, Köztelek u. 6.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: 3 év, vagy annál több

További elvárások

csapatjátékos hozzáállás elhivatottság jó kommunikációs képesség jó problémamegoldó képesség motiváltság önálló munkavégzés precizitás szakmai igényesség

Jelentkezésnél előnyt jelent

szakvizsga német nyelvtudás

Előnyök

dinamikus/ fiatalos munkahelyi környezet béren kívüli juttatások versenyképes jövedelem nemzetközi szakmai háttér szakmai fejlődés lehetősége hosszú távú karrierlehetőség korlátlan kávéfogyasztás korlátlan frissítő fogyasztás napi gyümölcsfogyasztás (esetenként/részben) otthonról végezhető munka modern/felszerelt iroda igényes munkakörnyezet tréningek/ továbbképzések csapatépítők

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1092 Budapest, Köztelek u. 6.

Amit mi tudunk kínálni

A svájci székhelyű magyar start-up a világ 193 országában, több, mint 10,000 szervezetnek kínál egyedülálló titkosított fájlmegosztási szolgáltatásokat. A Tresorit - a Financial Times FT1000-es listája szerint - az ötödik leggyorsabban növekvő kiberbiztonsági vállalat Európában. Jelenleg 3 irodát üzemeltet: Budapesten, Münchenben és Zürichben.

Feladatok:

  • jogi kutatómunka végzése, a jogi csapat és az adatvédelmi tisztviselő munkájának segítése az aktuális, cég számára releváns adatvédelmi jogesetek feldolgozásában
  • az adatvédelmi jogszabályok változásainak nyomonkövetése a szervezeti megfelelés biztosítása érdekében
  • a meglévő megfelelőségi folyamatok és eljárások fejlesztése, ide értve az adatvédelmet, a kockázatkezelést és a megfelelőségi teszteket is
  • tanácsadás és jogi segítségnyújtás – az adatvédemi tisztviselővel szorosan együttműködve –  adatvédelmi és megfelelőségi projektekben
  • megállapodások, irányelvek és egyéb céges dokumentumok elkészítése, felülvizsgálata
  • jogi szakmai kérdésekben (különösen a megfelelőség és az adatvédelem területén) képzés biztosítása a többi munkavállaló számára
  • vitás kérdésekben best practice kialakítása, valamint a jogi szolgáltatások hatékonyságának és eredményességének biztosítása az egész szervezet vonatkozásában
  • egyéb projektekben való részvétel, adminisztratív teendők ellátása

Neked való a pozíció, amennyiben:

  • jogász végzettséggel rendelkezel - a szakvizsga előnyt jelent
  • 3-5 éves tapasztalatot szereztél már jogi és megfelelőségi területen
  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel magyarul és angolul egyaránt (a német nyelv ismerete előny!)
  • naprakész ismereteid vannak a hatályos joganyagról, különös tekintettel az adatvédelmi- és a szellemi tulajdonjog, valamint a GDPR területén
  • az irányelvek és egyéb céges dokumentumok készítésében is szereztél már tapasztalatot
  • a figyelmed minden apró részletre kiterjed, precíz vagy

Amit mi kínálunk:

  • szabadságot és bizalmat - Te hozzájárulsz a Tresorit formálásához és növekedéséhez, mi pedig biztosítjuk a hátteret.
  • elhivatottságot - Gyakorlatilag befektetünk a személyes fejlődésedbe azáltal, hogy biztosítjuk a különböző tanfolyamokon, konferenciákon való részvételt.
  • magán egészségbiztosítást
  • egy hihetetlen csapatot - Nagyra értékeljük a vizuális kommunikációt, és hisszük, hogy együtt még erősebbek és nagyszerűbbek vagyunk!
  • rendszeres csapatépítő programokat
  • biztonságot – A Tresoritnál egy stabil, növekvő, folyamatosan bővülő globális ügyfélkörű vállalat tagja leszel.
  • családot – Egyszerűen rajongunk azért, amit nap, mint nap együtt építünk!
  • rugalmas munkaidőt

A COVID helyzettől függően:

  • ingyenes jógát, labdajátékokat és futóversenyeken való részvételt (például Ultrabalaton)
  • sushi szerdát, grill eszközöket és kiegészítőket
  • az irodában snacket, friss gyümölcsöket és frissítőket
  • csapatépítő napokat, akár hétvégéket

Képek az irodáról