Egyéb jogász

Partnerünk olyan, a technológiai fejlesztések iránt nyitott, legalább 1-2 éves tapasztalattal rendelkező jogászt keres csapatába, akit hosszú távon érdekelnek a jogászi munkát segítő IT megoldások implementálása, koordinálása.

Munkavégzés helye

Budapest

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: 2 év, vagy annál több

További elvárások

gyakorlat-orientáltság jó problémamegoldó képesség megbízhatóság motiváltság önálló munkavégzés önállóság precizitás rugalmasság szakmai igényesség analitikus gondolkodás nyitottság az IT megoldások iránt

Előnyök

nemzetközi szakmai háttér szakmai fejlődés lehetősége hosszú távú karrierlehetőség

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Munkaidő: Teljes vagy részmunkaidő
  • Amit mi tudunk kínálni (kiegészítés): tervezhetőség, rugalmas munkavégzés, részmunkaidő

Amit mi tudunk kínálni

"10 év múlva az a jogász, aki kézzel társasági szerződéseket tud készíteni, jóval kevésbé lesz értékes, mint az, aki jogi technológiát tud létrehozni, alkalmazni."

Partnerünk elkötelezett a LegalTech fejlesztések iránt, emiatt keresi új munkatársát, aki aktív szerepet tudna vállalni a jogi munka automatizációjával, digitalizációjával kapcsolatos fejlesztések támogatásában.

Milyen feladatok várnak rád?

  • nem hagyományos, de jogászi gondolkodásmódot és tudást igénylő feladatok;
  • szerződés-automatizációhoz kapcsolódó technológiai fejlesztések elvégzése, koordinálása;
  • az automatizációhoz szükséges adatfeldolgozás, adatbevitel;
  • döntési modellek kidolgozása, amelynek segítségével a szoftver egy kitöltött online kérdőív alapján tudja elkészíteni a kívánt dokumentumot.
  • a szerződésautomatizácón túllépve további technológiai fejlesztések implementálása és koordinálása.
  • technológiai fejlesztésekkel kapcsolatos tudásmenedzsment támogatása a szervezetben.

Te vagy a megfelelő jelölt, amennyiben:

  • jogászként végeztél, rendelkezel pár év szakmai tapasztalattal, azonban rájöttél, hogy többre vágysz a klasszikus jelölti / ügyvédi feladatoknál;
  • Te is a LegalTechben látod a jövőt és szívesen dolgoznál a jog jövőjét meghatározó informatikai fejlesztéseken;
  • analitikus gondolkodással, kiemelkedő IT skillekkel és felsőfokú angol nyelvtudással rendelkezel;
  • rugalmas időbeosztásban, legalább heti 20 órában tudnád támogatni a projektet;
  • nem jelent problémát az otthoni munkavégzés (igény szerint a bejárás is megoldható).