Jaczkovics Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Ügyvédjelölt

A Jaczkovics Ügyvédi Iroda ügyvédjelölteket keres Budapesten két helyszínre.

Adatvédelem Civil szervezetek joga Egészségügyi jog Gazdasági jog Ingatlanjog Munkajog Polgári jog Polgári nemperes eljárások Polgári peres eljárások Társasági jog Végrehajtási jog

Munkavégzés helye

Budapest

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: pályakezdő
  • Diploma minősítése: nem elsődleges szempont

További elvárások

Word Excel Microsoft Office Jogtár csapatjátékos hozzáállás diszkréció elhivatottság felelősségtudat jó kommunikációs képesség motiváltság nagy munkabírás terhelhetőség önállóság precizitás rugalmasság szakmai igényesség ügyfélorientált szemlélet

Jelentkezésnél előnyt jelent

Azonnali munkakezdés adatvédelmi jog területén szerzett gyakorlati tapasztalat.

Előnyök

kellemes/ barátságos munkahelyi környezet dinamikus/ fiatalos munkahelyi környezet versenyképes jövedelem belvárosi iroda neves ügyfelek szakmai fejlődés lehetősége hosszú távú karrierlehetőség korlátlan kávéfogyasztás korlátlan frissítő fogyasztás irodai mentorálás munkába járás költségtérítése céges telefon laptop BKK bérlet csapatépítők

Feladatok

  • beadványok elkészítése, benyújtása
  • cégalapítások, módosítások
  • együttműködés a társterületekkel
  • elektronikus rendszereken történő iratbeadások
  • eljárás bírósági és más hatósági ügyekben
  • ingatlan adásvételek előkészítése
  • jogi állásfoglalások készítése
  • jogi képviselet ellátása
  • jogszabálykövetés és kutatás
  • közgyűléseken való közreműködés, részvétel
  • közreműködés hatósági eljárásokban
  • közreműködés peres eljárásokban
  • nemperes eljárásokban való közreműködés
  • önálló munkavégzés, ügyvitel elsajátítása
  • rendszeres és alkalmi háttéranyagok szerkesztése
  • szerződések, okiratok szerkesztése
  • szerződéskötésben való közreműködés
  • ügyfelekkel kapcsolattartás
  • ügyvédek munkájának segítése

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2019/07/26

Amit mi tudunk kínálni

Amit még érdemes tudnod

FELADATOK:

  • ügyvédi munka támogatása
  • okiratszerkesztés, okiratok véleményezése
  • elektronikus iratok és formanyomtatványok előkészítése és kitöltése
  • tárgyaláson jogi képviselet biztosítása
  • hatósági, bírósági ügyintézés
  • kapcsolattartás ügyfelekkel

A jelentkezéseket magyar nyelvű önéletrajz küldésével, és bérigény megjelölésével várjuk.  Visszajelzést a beküldött pályázatokról kiválasztás esetén nyújtunk.

Képek az irodáról