Ügyvédjelölt

Kedves Álláskeresők! Nemzetközi tevékenységű, bécsi és budapesti székhellyel rendelkező ügyvéd bővülő budapesti csapatába keresünk pályakezdő vagy maximum 1 éves tapasztalattal rendelkező ügyvédjelöltet, magabiztos felsőfokú német nyelvtudással, teljes munkaidőben. Irodánk kiemelt területei közé a cégjog, munkajog és az ingatlanjog tartozik.

Ingatlanjog Munkajog Társasági jog Vállalati jog és compliance

Munkavégzés helye

1111 BUDAPEST, BARTÓK BÉLA ÚT 54.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Német
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: pályakezdő vagy max 1 éves tapasztalat

További elvárások

Microsoft Office csapatjátékos hozzáállás jó kommunikációs képesség nagy munkabírás terhelhetőség önálló munkavégzés precizitás ügyfélorientált szemlélet

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1111 BUDAPEST, BARTÓK BÉLA ÚT 54.

Nemzetközi tevékenységű, bécsi és budapesti székhellyel rendelkező ügyvéd, bővülő budapesti (XI. kerületi) csapatába keresünk felsőfokú német nyelvtudással ügyvédjelöltet teljes munkaidőben. Irodánk kiemelt területei közé a cégjog, társasági jog, munkajog és az ingatlanjog tartozik.

Elvárások:

  • A német és a magyar nyelv kiváló szintű ismerete
  • Jogi diploma
  • Teljesítményorientáltság és terhelhetőség
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság, határidők betartása
  • Csapatszellem és együttműködőkészség
  • Megbízhatóság és precizitás
  • Ügyfélcentrikusság
  • Az MS Office programok magabiztos kezelése
  • Határozott fellépés illetve kiváló kommunikációs készség

Előnyt jelent:

(Megkezdett) PhD tanulmányok, ügyvédi irodai vagy jogi munkatapasztalat, angol nyelvtudás, azonnali munkakezdés.

Lényegesebb feladatok:

  • Szakmai segítség a jogi tevékenységek elvégzésében, különösen a szerződések és beadványok előkészítésében
  • Kapcsolattartás magyar és osztrák hatóságokkal
  • Jogi szövegek fordítása németről magyarra és fordítva
  • Jogesetek, bírósági döntések vizsgálata, jogi kutatómunka
  • Közreműködés peres képviseletben, bírósági tárgyalásokon való részvétel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Biztos munkahely
  • Hosszú távú együttműködés
  • Változatos, érdemi munka
  • Barátságos, fiatalos, dinamikus csapat
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Folyamatos képzés a jogi tevékenységekkel kapcsolatosan
  • Folyamatos szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség

Kérjük, küldje el számunkra jelentkezését (fotóval ellátott önéletrajz és motivációs levél magyar és német nyelven) itt, az Arsboni Karrier felületén, a ’Jelentkezés most’ gombra kattintva.