fbpx

Ügyvédjelölt

Legyél ügyvédjelölt egy nemzetközi irodában! Csatlakozz hozzánk, dolgozz neves ügyfelekkel és mélyítsd tudásod tapasztalt mentorok támogatásával.

Munkavégzés helye

Budapest, V. kerület

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő: pályakezdő, vagy max 1,5 éves tapasztalat

További elvárások

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület
  • Munkaidő: Teljes vagy részmunkaidő

Amit még érdemes tudnod

Elvárások:

  • Pályakezdő, vagy max. 1,5 év ügyvédi irodai tapasztalat;
  • Önállóság, határozott fellépés, jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt;
  • Elkötelezettség a szakmai fejlődés iránt;
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás.

Feladatok:

  • Jogszabályfigyelés, jogszabálykutatás;
  • Okiratszerkesztés magyar és angol nyelven;
  • Szerződések, jogi összefoglalók és szakvélemények készítése és véleményezése;
  • Ügyfelekkel való szóbeli és írásbeli kapcsolattartás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés;
  • Neves ügyfelek;
  • Szakmai háttér;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Modern, felszerelt iroda.