fbpx

Neumann Nonprofit Közhasznú Kft.

Adatlap megtekintése

Jogtanácsos

A Neumann Nonprofit Közhasznú Kft. a Nemzetgazdasági Minisztérium háttérintézménye, mely
- felelős a csúcstechnológiák hazai ipari terjesztéséért, különösen a mesterséges intelligencia, blokklánc, 5G/6G, drón és félvezető területeken, amely kapcsán több nemzetközi projektben konzorciumi tag, valamint
- az 5 magyarországi European Digital Innovation Hub egyikének, az Adat EDIH-nek a vezetője,
- különböző hazai és uniós támogatási programok kezelője, ideértve a tovább támogatási szerződések ellenőrzését, szerződésszegések esetében a biztosítékok érvényesítését, valamint a követelések behajtását.

Munkavégzés helye

1074 Budapest, Rákóczi út 70-72.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Gyakorlati idő: 2 év, vagy annál több

További elvárások

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1074 Budapest, Rákóczi út 70-72.

Amit még érdemes tudnod

Feladatok:

A Társaság jogi igazgatójának közvetlen irányítása alatt a Jogi és beszerzési igazgatósághoz tartozó ügyekben

  • Polgári jogi nyilatkozatok, szerződések szerkesztése, tervezetek véleményezése,
  • Munkajogi ügyekben jogi álláspont kifejtése, jognyilatkozatok szerkesztése,
  • A társaság működésével kapcsolatos jogi ügyekben okiratszerkesztés, ideértve a felügyelőbizottsági előterjesztések előkészítését,
  • A Társaság beszerzéseihez jogszabály által előírt beszerzési webes felületeken az beszerzés engedélyeztetésének előterjesztése, a webes felületek naprakész kezelése,
  • Belső jogi állásfoglalások, szakvélemények elkészítése,
  • A Társaság által kezelt támogatási/tovább támogatási programok kapcsán
    • a felajánlott dologi és/vagy kötelmi biztosítékok befogadásának jogi szempontú ellenőrzése,
    • biztosítéki szerződések szerkesztése,
    • felmerült szerződésszegések esetén a biztosítékok érvényesítése során a Társaság képviselete harmadik fél előtt, illetve csőd-, a felszámolási, végrehajtási eljárásokban.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jogi szakvizsga,
  • 2 év jogtanácsosi vagy ügyvédi gyakorlat,
  • Okiratszerkesztési tapasztalat,
  • Webes beszerzési felületek ismerete,
  • Precizitás, csapatmunka,
  • Magabiztos MS Office használat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés.
  • Határozatlan idejű munkaszerződés.
  • Céges eszközök (laptop, mobiltelefon).

Munkavégzés helye:

  • 1074 Budapest, Rákóczi út 70-72.

Jelentkezési határidő:

  • Június 6.

  • Szakmai, fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelöléssel az Arsboni Karrier felületén.