fbpx

Dr. Nemes Ákos Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Ügyvédjelölt

A NUIR főként hazai és nemzetközi reklám- és médiaügynökségeket, filmipari szereplőket és informatikai cégeket képviselő ügyvédi iroda Budapest I. kerületében. Hazai, illetve külföldi nagyvállalati ügyfeleink teljeskörű képviseletének ellátásához angol nyelven tárgyalóképes szinten beszélő pályakezdő, vagy legfeljebb 2 éves tapasztalattal rendelkező ügyvédjelölt munkatársat keresünk.

Szakterületek

IT jog Reklám- és médiajog

Munkavégzés helye

1012 Budapest, Márvány utca 20. II/1.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő: pályakezdő, vagy max 2 éves tapasztalat

További elvárások

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1012 Budapest, Márvány utca 20. II/1.

Amit még érdemes tudnod

FELADATOK:

  • Nemzetközi reklám-, média- és influencer ügynökségek teljeskörű jogi támogatása;
  • Kereskedelmi szerződések véleményezése;
  • Cégeljárások lefolytatása, társasági jogi dokumentumok teljeskörű előkészítése;
  • Ügyvédek munkájának támogatása eseti kutatási feladatokkal;
  • Érdeklődés esetén lehetőség teljeskörű adatvédelmi auditok lefolytatásában;
  • Tárgyalásokon, személyes egyeztetéseken való részvétel.

ELVÁRÁSOK:

  • Aktív angol nyelvtudás mind szóban, mind írásban;
  • Önálló, precíz munkavégzésre való képesség szakmai felügyelet mellett;
  • Gyakornoki-, vagy ügyvédjelölti munkatapasztalat;
  • Jó kommunikációs és fogalmazási készség.

ELŐNYT JELENT:

  • Reklám- és médiaügynökség jogi támogatásában szerzett tapasztalat;
  • Peres ügyek vitelében gyakorlat;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Német idegen nyelv ismerete.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Próbaidőt követően megegyezés alapján akár heti több nap home office lehetőség;
  • Hosszú távú közös munka lehetősége, kiszámítható növekedési pálya;
  • Szakvizsga felkészülés támogatása;
  • Fizetett továbbképzési lehetőségek;
  • Próbaidőt követően céges laptop és mobiltelefon saját célú használattal is.

Képek az irodáról