Pontes Budapest Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Ügyvédjelölt

Ha tranzakciós jogi karrierre vágysz, ha komplex struktúrákon, projekt finanszírozáson, bonyolult közbeszerzésekben vagy a magántőke világában szeretnéd kipróbálni magad és hatékony problémamegoldóvá válni, akkor kattints a jelentkezés gombra.

Energiajog Fúziók és felvásárlások Gazdasági jog Ingatlanjog Kereskedelmi jog Közbeszerzési jog Munkajog Nemzetközi jog Polgári jog Szellemi tulajdon (IP) Társasági jog Versenyjog

Munkavégzés helye

1011 Budapest Szilágyi Dezső tér 1.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: pályakezdő vagy max 2 éves tapasztalat
  • Diploma minősítése: legalább cum laude

További elvárások

Word Excel PowerPoint Microsoft Office Jogtár felelősségtudat jó kommunikációs képesség jó problémamegoldó képesség motiváltság önállóság precizitás szakmai igényesség ügyfélorientált szemlélet

Előnyök

komplex szakmai fejlesztési program mentoring kellemes/ barátságos munkahelyi környezet belvárosi iroda nemzetközi szakmai háttér szakmai fejlődés lehetősége hosszú távú karrierlehetőség

Feladatok

  • beadványok elkészítése, benyújtása
  • belső utasítások, szakmai anyagok elkészítése
  • jogi állásfoglalások készítése
  • jogi szakvélemények készítése
  • jogszabálykövetés és kutatás
  • klasszikus ügyvédjelölti feladatok
  • közbeszerzési jogi feladatok ellátása
  • külföldi ügyfelekkel kapcsolattartás
  • projektek jogi támogatása
  • szerződések, okiratok szerkesztése
  • szerződéskötésben való közreműködés
  • ügyféltárgyalásokon való részvétel
  • ügyvédek munkájának segítése
  • üzletágak operatív, jogi szempontú támogatása

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1011 Budapest Szilágyi Dezső tér 1.
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2019/03/07

Amit mi tudunk kínálni