CMS Magyarországi Fióktelepe

Adatlap megtekintése

Egyéb jogász

Currently CMS is seeking talented and motivated Paralegals (part-time) to join our Dispute Resolution team in the Budapest office.
We provide you the opportunity to develop a wide-ranging expertise, build relationships and ensure the basis for a strong professional legal background. We invite you into the exciting world of our future facing law firm with blockchain solutions, cryptocurrencies, FinTech, AI, cybersecurity, IoT, innovative startups and software development matters.

Építési jog Fizetésképtelenség és szerkezetátalakítás Fogyasztóvédelmi jog Gazdasági jog Kereskedelmi jog Közigazgatási eljárásjog Közigazgatási jog Munkajog Polgári jog Polgári nemperes eljárások Polgári peres eljárások Választottbírósági eljárások Végrehajtási jog

Munkavégzés helye

1053 Budapest, Károlyi utca 12., YBL Palota

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Angol Német
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: pályakezdő vagy max 2 éves tapasztalat
  • Diploma minősítése: legalább cum laude

További elvárások

Word Excel Jogtár csapatjátékos hozzáállás elhivatottság jó kommunikációs képesség jó problémamegoldó képesség megbízhatóság motiváltság nagy munkabírás terhelhetőség precizitás stressztűrő képesség szakmai igényesség

Előnyök

komplex szakmai fejlesztési program mentoring kellemes/ barátságos munkahelyi környezet versenyképes jövedelem belvárosi iroda neves ügyfelek nemzetközi szakmai háttér szakmai fejlődés lehetősége hosszú távú karrierlehetőség korlátlan kávéfogyasztás irodai mentorálás munkába járás költségtérítése modern/felszerelt iroda igényes munkakörnyezet tréningek/ továbbképzések csapatépítők masszőr

Feladatok

  • adminisztratív feladatok ellátása
  • állandó ügyintézés és ügykövetés,
  • beadványok elkészítése, benyújtása
  • elektronikus rendszereken történő iratbeadások
  • eljárások nyomonkövetése
  • jogszabálykövetés és kutatás
  • nyilvántartások vezetése, iktatás
  • ügyvédek munkájának segítése

  • Munkavégzés helye: 1053 Budapest, Károlyi utca 12., YBL Palota
  • Mikortól lehet kezdeni: 2019/05/06
  • Munkaidő: Teljes vagy részmunkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Amit mi tudunk kínálni (kiegészítés): fair salary, attention to your development, regular and constructive feed-back about your performance, part of a talented and dedicated team and surrounded by professional support, complimentary fresh fruit in the office once a week, monthly pizza lunches and drinks, regular team building activities, unique opportunity to participate in local and international soft skills and hard skills training programmes & webinars various sports training sessions and competitions, free gym membership, the opportunity to shape our office round table discussions, take part in client meetings and conferences, travel allowance if travelling needed in Hungary
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2019/04/12

Amit mi tudunk kínálni

If you are currently studying Law at university and have excellent results or have already graduated with a “cum laude” or “summa cum laude” distinction and have some relevant working experience in an international environment, you are welcome to apply. An excellent command of both written and spoken English, as well as a strong knowledge of English legal terminology are essential. Successful candidates will be expected to be conscientious and precise and have a positive attitude and willingness to work in a team.