fbpx

Gyakornok

Szeretnél értékes magánjogi tapasztalatokat szerezni egy butik-irodában a II. kerület szívében? Ha legalább harmadéves joghallgató vagy, rendelkezel (legalább) középfokú angol nyelvismerettel, és örömödet leled jogi problémák megoldásában, akkor ez a lehetőség neked szól. Jelentkezz, ha szeretnél egy kreatív csapat tagjaként kihívásokkal teli feladatokon dolgozni és szakmailag fejlődni.

Szakterületek

Ingatlanjog Polgári jog Vállalati jog és compliance

Munkavégzés helye

1024 Budapest, Buday László u. 12.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő: Legalább harmadéves (gyakornok esetén)

További elvárások

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1024 Budapest, Buday László u. 12.
  • Munkaidő: Részmunkaidő

Amit még érdemes tudnod

Csatlakozz dinamikus jogász csapatunkhoz mint gyakornok!

A Szécsényi Ügyvédi Iroda egy innovatív, előremutató ügyvédi iroda, amely a jog széles körű ismeretét és a kreatív gondolkodást ötvözi a kiváló ügyfélszolgáltatással. Büszkék vagyunk arra, hogy csapatunk nem csak szakmailag kiemelkedő, hanem barátságos és támogató közeg is egyben. Szakértelmünket nemzetközi tapasztalatok alapozzák meg, és célunk, hogy ügyfeleink számára testreszabott, magas minőségű szolgáltatást nyújtsunk.

Milyen feladatok várnak Rád?

Csapatunk tagjaként változatos és izgalmas feladatokban lesz részed, beleértve:

  • Adminisztratív feladatok ellátását;
  • Beadványok és jogi dokumentumok előkészítését;
  • Alapos jogszabály- és szakirodalmi kutatást;
  • Angol nyelvű szövegek áttekintését és szakmai anyagok fordítását;
  • Szerződések és egyéb okiratok előkészítését.

Kit keresünk?

Ideális jelöltünk:

  • Aktív, középfokú angol nyelvismerettel rendelkezik;
  • Legalább harmadéves joghallgató;
  • Heti legalább 20 órát tud csapatunk munkájára szánni;
  • Érdeklődik az ingatlanjog, vállalati tanácsadás és compliance területei iránt.

Mit kínálunk?

  • Együttműködés neves ügyfelekkel és részvétel jelentős projektekben;
  • Mentorálás és szakmai fejlődési lehetőség egy fiatal, de tapasztalt csapatban;
  • Kihívásokkal teli és változatos munkakörnyezet;
  • Az ügyvédi hivatás minden aspektusának megismerése.

Ha szeretnél csatlakozni hozzánk és részt venni ügyfeleink sikerében, küldd el önéletrajzodat az Arsboni Karrier felületén keresztül. Várunk szeretettel csapatunkba, ahol a jogi terület minden szegletébe betekinthetsz, miközben szakmailag és személyesen is fejlődhetsz.