Sziklai & Andrejszki Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Ügyvédjelölt

Profi, de családias hangulatú iroda a Ferenciek terénél változatos szakterületekkel, közös ebédekkel, remek csapatépítőkkel, ahol még egy rocksztárral is együtt dolgozhatsz.

Adójog Büntetőjog Fúziók és felvásárlások Gazdasági jog Ingatlanjog Kereskedelmi jog Közigazgatási eljárásjog Közigazgatási jog Munkajog Nemzetközi jog Polgári peres eljárások Társasági jog Versenyjog

Munkavégzés helye

1052 Budapest, Petőfi Sándor u. 11.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: Minimum 1 év
  • Diploma minősítése: nem elsődleges szempont

További elvárások

Word Excel Microsoft Office Jogtár elhivatottság megbízhatóság önállóság precizitás rugalmasság

Előnyök

mentoring dinamikus/ fiatalos munkahelyi környezet versenyképes jövedelem céges telefon laptop tréningek/ továbbképzések

Feladatok

  • jogi képviselet ellátása
  • jogi tanácsadás
  • önálló munkavégzés, ügyvitel elsajátítása
  • szerződések, okiratok szerkesztése

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1052 Budapest, Petőfi Sándor u. 11.
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2020/02/06

Amit mi tudunk kínálni

Amit még érdemes tudnod

Feladatok:

  • Hazai és nemzetközi ügyfelek részére jogi tanácsadás nyújtása
  • Peres képviselet ellátása
  • Szerződésszerkesztés
  • Klasszikus ügyvédjelölti feladatok a társasági jog, kereskedelmi jog és M&A területeken
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Önálló munkavégzés

Elvárások:

  • Magyar jogi diploma
  • Legalább 1 éves releváns tapasztalat polgári jogi területen
  • Rugalmasság, önállóság, proaktivitás
  • Business konform megjelenés
  • Magabiztos fellépés
  • Megbízhatóság, elkötelezettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Angol nyelv legalább középszintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú angol nyelvtudás, vagy egyéb világnyelv ismerete
  • Adó-, számviteli-, vagy pénzügyi területen szerzett ismeret
  • Egyéb szakjogászi, vagy gazdaságtudományi tanulmányok
  • Ügyvédi irodában szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Változatos jogi ügyek
  • Folyamatos belső képzések
  • Elegáns belvárosi irodai környezet
  • Fiatal csapat
  • Korszerű technikai felszerelések, laptop, telefon
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú fejlődés és karrierlehetőség
  • Nagyfokú önállóság

Munkaadó leírása:

A Sziklai & Andrejszki Ügyvédi Iroda hazai és nemzetközi ügyfélköre számára nyújt első sorban kereskedelmitársasági- és adójogi tanácsadást. Belvárosi irodánkban elegáns környezetben várjuk kis- és középvállalkozás ügyfeleinket, ahol fiatal csapatunk igyekszik olyan jogi megoldásokkal szolgálni, amelyekkel egyszerűbbé tudják tenni üzleti döntéseiket, munkájukat.

Szükséges tapasztalat:

  • legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • Szükséges nyelvtudás: angol középfokú

Képek az irodáról