Ügyvédjelölt

If you want to work for household name international clients, and you are interested in advising clients on employment, commercial, corporate matters and you are able to work in English and you want to learn the business focused legal professional standards, please join our team!

Szakterületek

Gazdasági jog Kereskedelmi jog Munkajog

Munkavégzés helye

1126 Budapest, Tartsay Vilmos utca 3.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: pályakezdő vagy max 2 éves tapasztalat
  • Diploma minősítése: legalább cum laude

További elvárások

csapatjátékos hozzáállás elhivatottság jó kommunikációs képesség önálló munkavégzés precizitás rugalmasság stressztűrő képesség

Előnyök

kellemes/ barátságos munkahelyi környezet versenyképes jövedelem hosszú távú karrierlehetőség modern/ felszerelt iroda

Feladatok

  • jogszabálykövetés és kutatás
  • közreműködés peres eljárásokban
  • szerződések, okiratok szerkesztése
  • ügyféltárgyalásokon való részvétel
  • ügyvédek munkájának segítése

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1126 Budapest, Tartsay Vilmos utca 3.
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Amit mi tudunk kínálni (kiegészítés): nemzetközi háttér és projektek, a munkajog és gyógyszerjog területén kiemelt fejlődési lehetőség, érdemi és gyakorlatorientált munkavégzés
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2018/10/01

Amit mi tudunk kínálni

Send your CV in English (with photo) and motivation letter to jobs@clvpartners.com. You may also apply via this platform by uploading the same documents.

Your application will be kept in strict confidence!