Ügyvéd

Professzionalizmus. Őszinteség. Hitelesség.

Ezek azok az értékek, amelyekben mi a Nógrádi Ügyvédi Irodában hiszünk, és amelyek alapján végezzük a munkánkat nap mint nap. Irodánk több, mint 30 éve nyújtja jogi szolgáltatásait nemzetközi ügyfeleinek elsősorban a gazdasági jog területén. Büszkék vagyunk rá, hogy munkatársaink közül is többen vannak, akik évtizedek óta erősítik a csapatunkat, valamint ügyfeleink közül is többen a kezdetek óta kitartanak mellettünk.

Irodánk életében is eljött a bővülés ideje: célunk eléréséhez - miszerint még sok-sok éven át a lehető legmagasabb színvonalú munkával szolgálni ügyfeleink érdekeit - polgári és gazdasági jogban jártas, legalább 5-10 éves szakmai gyakorlattal rendelkező ügyvéd munkatársat keresünk!

Szakterületek

Gazdasági jog Polgári jog

Munkavégzés helye

1037 Budapest, Montevideo utca 3.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő: 5 év, vagy annál több
  • Szakvizsga: Szükséges

További elvárások

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1037 Budapest, Montevideo utca 3.

Amit még érdemes tudnod

Feladatok:

  • ügyfelekkel való kapcsolattartás magyar és angol nyelven
  • okiratszerkesztés magyar és angol nyelven
  • bíróságok és egyéb hatóságok előtti képviselet
  • önálló munka
  • jelöltek szakmai felügyelete

Elvárások:

  • jó problémamegoldó készség
  • magas szintű angol nyelvismeret szóban és írásban
  • megbízhatóság, pontosság
  • proaktív hozzáállás
  • lojalitás

Amit kínálunk:

  • változatos jogi munka
  • rugalmas munkarend
  • fiatalos, kellemes munkakörnyezet
  • versenyképes jövedelem

Képek az irodáról