fbpx

Ügyvéd

Ügyvédi irodánk keresi új kollégáját, aki – a szakvizsga sikeres letételét követő – néhány éves szakmai tapasztalattal rendelkezik a polgári és a társasági jog területén. Előnyt jelent a banki finanszírozási ügyletekben és nagyobb tranzakciókban szerzett tapasztalat.

Szakterületek

Bankjog Fúziók és felvásárlások Ingatlanjog Társasági jog

Munkavégzés helye

Budapest, Csörsz u. 49-51, 1124

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő: Szakvizsga után maximum 5 év
  • Szakvizsga: Szükséges

További elvárások

csapatjátékos hozzáállás felelősségtudat gyakorlat-orientáltság határozott fellépés jó kommunikációs képesség jó problémamegoldó képesség megbízhatóság önálló munkavégzés szakmai igényesség

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: Budapest, Csörsz u. 49-51, 1124

Amit mi tudunk kínálni

kellemes/ barátságos munkahelyi környezet versenyképes jövedelem neves ügyfelek szakmai fejlődés lehetősége hosszú távú karrierlehetőség

Amit még érdemes tudnod

Feladatok:

  • szerződések, jogi állásfoglalások, vélemények készítése, véleményezése
  • M&A ügyletek részfeladatainak ellátása (átvilágítások, szerződéses struktúrák kidolgozása, szerződések elkészítése)
  • banki finanszírozási projektben való közreműködés
  • ingatlan-ügyletekben való közreműködés (adásvétel, társasház alapítás)
  • kapcsolattartás ügyfelekkel

Elvárások:

  • jogi szakvizsga + 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • angol nyelv alapos ismerete (írásban és szóban)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (ÁNYK program és egyéb elektronikus kapcsolattartási felületek ismerete)
  • megbízhatóság, terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • mind önálló, mind csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság
  • lényeglátó, praktikus és rendszerező szemlélet
  • jó kommunikációs és fogalmazási készség

Előnyt jelent:

  • német nyelvismeret
  • munkajogi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • fiatalos, barátságos munkakörnyezet a XII. kerületben
  • lehetőség önálló munkavégzésre és egyéni fejlődésre

Képek az irodáról