Baruch Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Ügyvédjelölt

Belvárosi, fiatalos ügyvédi iroda, polgári jog iránt érdeklődő ügyvédjelölt munkatársat keres. Leendő kollégánk feladatkörébe, ügyfeleink követeléseinek érvényesítésével kapcsolatos valamennyi feladat bele fog tartozni. Az okirat szerkesztési és precizitást igénylő adminisztratív feladatok mellett, az aktív ügyintézés, polgári peres képviselet, ellenérdekű felekkel történő kapcsolattartás is mindennapi feladatait fogja képezni. Szakmai gyakorlat nem előfeltétel, szemben a logikus gondolkodás képességével és a megalapozott elméleti ismeretekkel. Angol nyelvtudás előnyt jelent. Önéletrajzokat az info@baruch.hu e-mail címre várjuk.

Családjog Ingatlanjog Közigazgatási jog Közösségi (EU) jog Munkajog Polgári jog Polgári nemperes eljárások Polgári peres eljárások Szellemi tulajdon (IP) Társasági jog Végrehajtási jog

Munkavégzés helye

1064 Budapest, Vörösmarty u. 67. VII. em.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol Német
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: Minimum 1 év
  • Szakvizsga: Szükséges

További elvárások

Feladatok

  • adminisztratív feladatok ellátása
  • állandó ügyintézés és ügykövetés,
  • beadványok elkészítése, benyújtása
  • behajtási és végrehajtási eljárások intézése
  • belső utasítások, szakmai anyagok elkészítése
  • cégalapítások, módosítások
  • elektronikus rendszereken történő iratbeadások
  • eljárás bírósági és más hatósági ügyekben
  • eljárások nyomonkövetése
  • hagyatéki ügyek előkészítése
  • hivatali és postai ügyintézés
  • ingatlan adásvételek előkészítése
  • klasszikus ügyvédjelölti feladatok
  • közreműködés hatósági eljárásokban
  • közreműködés peres eljárásokban
  • külföldi ügyfelekkel kapcsolattartás
  • nemperes eljárásokban való közreműködés
  • önálló munkavégzés, ügyvitel elsajátítása
  • szerződések, okiratok szerkesztése

  • Munkavégzés helye: 1064 Budapest, Vörösmarty u. 67. VII. em.
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2018/06/12