Nagy és Kiss Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Ügyvédjelölt

A NAGY és KISS Ügyvédi Iroda széleskörű ügyfélkörével történő együttműködés céljából hosszú távra keres kezdő ügyvédjelölteket.

Gazdasági jog Kereskedelmi jog Közbeszerzési jog Polgári jog

Munkavégzés helye

1054 Budapest, Szabadság tér 7.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: pályakezdő
  • Diploma minősítése: nem elsődleges szempont

További elvárások

csapatjátékos hozzáállás elhivatottság felelősségtudat önálló munkavégzés precizitás

Előnyök

dinamikus/ fiatalos munkahelyi környezet belvárosi iroda szakmai fejlődés lehetősége Irodai mentorálás BKK bérlet igényes munkakörnyezet

Feladatok

  • cégalapítások, módosítások
  • klasszikus ügyvédjelölti feladatok
  • közbeszerzési jogi feladatok ellátása
  • közreműködés hatósági eljárásokban
  • közreműködés peres eljárásokban
  • szerződések, okiratok szerkesztése

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1054 Budapest, Szabadság tér 7.
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2018/08/02

Amit mi tudunk kínálni

Kiterjedt állandó és eseti ügyfélkörrel rendelkező ügyvédi Iroda vagyunk a BankCenterben. Elismert és piacvezető szakértői műhelykét tartanak minket számon közbeszerzési területen, mellette számos egyéb jogterületen végezzük tevékenységünket.
2005 óta folyamatosan és töretlenül fejlődünk és bővülünk, a legmagasabb minőségi színvonalat és a munkatársak képzését elsődlegesen szem előtt tartva.
Szakterületeink kiemelten a klasszikus ügyvédi tevékenység, közbeszerzési-jogi bonyolítási, tanácsadási és ellenőrzési tevékenység, pénzügyi jogi, ingatlanjogi tanácsadás.
Sosem elégszünk meg a szokásos megoldásokkal és a többször használatos tanácsokkal; célunk, hogy mindig az egyes ügyfelek sajátos igényeinek megfelelő, innovatív megoldásokat találjunk, melynek során nagy hangsúlyt fektetünk az ügyfelekkel való közreműködésre. Akármilyen bonyolult, szokatlan vagy sürgős egy ügylet, mindig készen állunk arra, hogy ügyfelünket segítsük annak sikeres lezárásában. Ügyfeleink nagyra becsülik innovatív, értékes és ügyfél-orientált tanácsainkat.
Az Iroda ereje a szakterületek alapos ismeretében, a kemény munkában és ügyfeleink üzleti környezetének megértésében rejlik. Munkánk során az ügyféllel dolgozó ügyvédek bármikor fordulhatnak más területek szakértőihez, és így minden kérdésben elsőrangú tanácsot és magas színvonalú szolgáltatást nyújthatunk ügyfeleinknek.
Az Iroda kiterjedt szakértelme lehetővé teszi számunkra, hogy mindenre kiterjedő tanácsot nyújtsunk ügyfeleinknek egy-egy ügylet magyarországi és nemzetközi aspektusai tekintetében egyaránt. Munkanyelvünk a magyar, azonban kollégáink kiemelten az angol, kisebb részben pedig a német, olasz és szlovák nyelvterületeken is vállalnak konzultációt, munkavégzést.

Képek az irodáról