act legal | Bán és Karika Ügyvédi Társulás

Adatlap megtekintése

Ügyvédjelölt

Hosszú távra tervezünk! Ahogy ügyfeleink is hosszú évek óta kitartanak mellettünk, mi is így tervezünk kollégáinkkal!

Adatvédelem Építési jog Fúziók és felvásárlások Ingatlanjog Kereskedelmi jog Közigazgatási eljárásjog Médiajog Munkajog Polgári jog Polgári nemperes eljárások Polgári peres eljárások Szellemi tulajdon (IP) Szerződési jog Társasági jog Vállalati jog és compliance Végrehajtási jog Versenyjog

Munkavégzés helye

1117 Budapest, Alíz u. 1.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol Német
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: pályakezdő vagy max 1 éves tapasztalat
  • Diploma minősítése: nem elsődleges szempont

További elvárások

Word Excel PowerPoint Jogtár csapatjátékos hozzáállás elhivatottság jó problémamegoldó képesség motiváltság nagy munkabírás terhelhetőség önállóság precizitás ügyfélorientált szemlélet A kiválasztott jelentkezőknek a személyes beszélgetés után próbafeladatot kell megoldaniuk

Jelentkezésnél előnyt jelent

Német nyelvtudás

Előnyök

kellemes/ barátságos munkahelyi környezet dinamikus/ fiatalos munkahelyi környezet versenyképes jövedelem nemzetközi szakmai háttér szakmai fejlődés lehetősége hosszú távú karrierlehetőség prémium juttatás igényes munkakörnyezet csapatépítők

Feladatok

  • beadványok elkészítése, benyújtása
  • compliance jellegű feladatokban részvétel
  • eljárás bírósági és más hatósági ügyekben
  • jogi állásfoglalások készítése
  • jogi szakvélemények készítése
  • jogszabálykövetés és kutatás
  • közreműködés peres eljárásokban
  • projektek jogi támogatása
  • szerződések, okiratok szerkesztése
  • ügyfelekkel kapcsolattartás

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1117 Budapest, Alíz u. 1.
  • Mikortól lehet kezdeni: 2019/05/20
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Amit mi tudunk kínálni (kiegészítés): Publikálási, előadási lehetőség, nemzetközi hálózatban rejlő lehetőségek
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2019/05/16

Amit mi tudunk kínálni

Amit még érdemes tudnod

AMIT KÍNÁLUNK:

- hosszú távra tervezünk – tehát biztos munkahelyet
- szakmai fejlődést
- az önálló munkavégzés és a mentorálás egyensúlyát
- színvonalas irodai környezetet környezettudatos, budai irodaházban
- kis létszámú szobákat, open office nélkül
- lehetőséget nemzetközi tapasztalatra – mint ügyvédjelöltünk, Péter
- kiemelt fizetést
- egyéni ösztönző programot – teljesítményedhez igazítva
- publikálási, előadási lehetőséget
- továbbá csapatépítő programokat és külföldi utakat.

Jelentkezni ezen a felületen, vagy a jobs@actlegal-bk.com e-mail címre megküldött fényképes szakmai önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével lehet.

Képek az irodáról