Dr. Szilágyi Anna Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Ügyvédjelölt / Ügyvéd

Budai székhelyű gazdasági, társasági és polgári jogi ügyekkel foglalkozó ügyvédi irodánkba keressük azon – lelkes - frissen végzett vagy szakmai tapasztalattal rendelkező leendő ügyvédjelölt munkatársunkat, aki joggyakorlati ideje alatt érdemi jogi munkát szeretne végezni egy olyan ügyvéd szakmai irányítása, felügyelete alatt, akire mentoraként tekinthet.

Építési jog Gazdasági jog Ingatlanjog Közigazgatási jog Munkajog Polgári jog Polgári nemperes eljárások Polgári peres eljárások Társasági jog

Munkavégzés helye

1122 Budapest, Ráth György u. 24. fszt. 1.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol-Középfok
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: Minimum 1 év
  • Diploma minősítése: legalább cum laude

További elvárások

Microsoft Office elhivatottság jó kommunikációs képesség jó problémamegoldó képesség megbízhatóság önálló munkavégzés precizitás

Jelentkezésnél előnyt jelent

ügyvédi irodában szerzett tapasztalat német vagy más uniós nyelv legalább alapfokú ismerete jogtár használata elektronikus cégeljárás ismerete.

Előnyök

mentoring kellemes/ barátságos munkahelyi környezet dinamikus/ fiatalos munkahelyi környezet versenyképes jövedelem

  • Munkavégzés helye: 1122 Budapest, Ráth György u. 24. fszt. 1.

Amit mi tudunk kínálni

Amit még érdemes tudnod

FELADATOK:

A klasszikus ügyvédjelölti feladatokon túl az önálló munkavégzéshez szükséges tapasztalatot és fejlődést eredményező, peres és peren kívüli szakmai tevékenységek teljes körű ellátása.

 ELVÁRÁSOK:

• Legalább cum laude minősítésű jogi diploma,

• Szakmai elhivatottság,

• Magas szintű polgári jogi, gazdasági jogi ismeretek,

• Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,

• Önálló felelősségteljes munkavégzés,

• Precizitás, megbízhatóság,

• Jó kommunikációs készség,

• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

 ELŐNYT JELENT:

• Ügyvédi irodában szerzett tapasztalat,

• Német, vagy más uniós nyelv legalább alapfokú ismerete,

• Jogtár használata,

• Elektronikus cégeljárás ismerete.

 AMIT KÍNÁLUNK:

• Szakmai kihívásokkal teli, önálló munka,

• Dinamikus csapatmunka,

• Exkluzív munkakörnyezet, - emberi munkateher,

• Versenyképes fizetés.

 MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest [ 12. kerület ]

 MUNKAIDŐ: főállás

 FIZETÉS: megegyezés szerint

KAPCSOLAT

Munkáltató: Dr. Szilágyi Anna Ügyvédi Iroda

Irodavezető ügyvéd: dr. Szilágyi Anna ügyvéd

E-mail: iroda@szilagyianna.hu

 A részletes szakmai önéletrajzokat és motivációs leveleket fizetési igény megjelölésével az alábbi űrlapon keresztül (Jelentkezes most) várjuk."