Gál és Társai Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Ügyvédjelölt

Elsődlegesen polgári jogi, gazdasági jogi, valamint közbeszerzési és közigazgatási ügyekkel foglalkozó ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres.

Gazdasági jog Közbeszerzési jog Közigazgatási jog Polgári jog

Munkavégzés helye

Budapest

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

További elvárások

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: Budapest

A Gál és Társai Ügyvédi Iroda (Dr. Gál András Levente Ügyvédi Iroda néven) 2002. augusztus 1-jén alakult meg egyszemélyes ügyvédi irodaként, majd 2007. október 10. napjától működik társas ügyvédi irodaként.

A gazdaság különböző területein tevékenykedő, magyar tulajdonú és nemzetközi vállalatok teljes körű jogi képviseletének ellátása keretében társasági és gazdasági jogi tevékenység. Különböző szervezetek, jogi személyek szervezetfejlesztéséhez, belső szabályozásához kapcsolódó jogi háttér kidolgozása. Jogi tanácsadás és képviselet közbeszerzési eljárásokban mind ajánlatkérői, mind pedig ajánlattevői oldalon. Ingatlanfejlesztés és üzemeltetés jogi hátterének megteremtése, kapcsolódó jogi tanácsadás ellátása. A közigazgatás területén önkormányzatok jogi képviselete, jogi tanácsadás.

Az egészségügyben kórházak belső szabályozása, a folyamatosan változó jogszabályi környezet naprakész követésével szerződések és szervezési, szervezeti feladatok ellátása. A felsőoktatás területén egyetemek részére jogi tanácsadás. Jogi tanácsadás az Európai Uniós forrásokból fedezett pályázatokon történő részvétel vonatkozásában. Sportszervezetek általános működéséhez kapcsolódó sportjogi vonatkozású kérdésekben tanácsadás.

Feladataid lesznek:

  • Szerződések, jogi állásfoglalások készítése, véleményezése.
  • Peres (és nemperes) képviselet ellátása.
  • Jogi adminisztráció és kutatómunka.
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel.

Mit várunk el:

  • Légy önálló és precíz.
  • Legyen benned szakmai elhivatottság, akarj fejlődni.
  • Légy proaktív, gondolkodj önállóan.
  • Rendelkezz felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel

Előnyt jelent:

  • Az ügyvédi irodában szerzett tapasztalat.
  • Az angol nyelvtudás.
  • Releváns, közbeszerzési tapasztalat.

Amit mi kínálunk:

  • Egy igényes, szép iroda.
  • Változatos jogi feladatokat láthatsz el.
  • Nálunk szakmailag is fejlődhetsz.
  • Versenyképes bérezésre és cafeteriara is számíthatsz.
  • Részese lehetsz egy ambiciózus, fiatal csapatnak.