Ügyvédjelölt

Ha szeretnél te is egy ilyen nemzetközi ügyvédi iroda tagjává válni és részt venni a Deloitte Legal munkájában ügyvédjelöltként, akkor várjuk jelentkezésedet ingatlanjogi pozícióra.

Szakterületek

Ingatlanjog

Munkavégzés helye

1068 Budapest, Dózsa György út 84/C

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: pályakezdő vagy max 1 éves tapasztalat
  • Diploma minősítése: legalább cum laude

További elvárások

jó kommunikációs képesség precizitás szakmai igényesség

Előnyök

komplex szakmai fejlesztési program kellemes/ barátságos munkahelyi környezet dinamikus/ fiatalos munkahelyi környezet versenyképes jövedelem belvárosi iroda szakmai fejlődés lehetősége céges telefon laptop csapatépítők masszőr

Feladatok

  • ingatlan adásvételek előkészítése
  • ingatlankezelés
  • jogi képviselet ellátása
  • jogi tanácsadás
  • jogszabálykövetés és kutatás
  • önálló munkavégzés, ügyvitel elsajátítása

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1068 Budapest, Dózsa György út 84/C
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Amit mi tudunk kínálni (kiegészítés): Experience the future of law today, előrelépési lehetőség
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2019/07/08

Amit mi tudunk kínálni

A Deloitte Legal Erdős és Társai Ügyvédi Iroda egy önálló, nemzetközi ügyvédi iroda a Deloitte szakmai hátterével, amely világszerte 139 irodában nyújt komplex jogi tanácsadást és innovatív jogi szolgáltatásokat.
Hazai irodánk különböző szakterületekre specializálódott annak érdekében, hogy ügyfeleit iparági sajátosságaiknak megfelelően a legmagasabb színvonalon szolgálhassa ki, többek között a következő szakterületeken: ingatlanjog, bankjog, társasági jog, fúziók és felvásárlások, versenyjog, munkajog, adatvédelem, TMT, szellemi tulajdonjog, magánjog, energiajog, kereskedelmi jogi- és adójogi viták területén.

Amivel foglalkozni fogsz:

  • aktív részvétel meghatározó jelentőségű ingatlanpiaci tranzakciókban
  • kreatív problémamegoldások, valamint önálló javaslatok kidolgozása (angol és magyar nyelven)
  • jogi tanácsadás nyújtása neves ügyfelek számára
  • szakmai kutatómunka és elemzés ingatlanjogi területen
  • ingatlanjogi tárgyú jogvitákban való közreműködés

Téged keresünk, ha:

  • jogi végzettséged legalább cum laude eredménnyel szerezted meg
  • 0-1 éves szakmai gyakorlatot szereztél már nemzetközi környezetben (előny az ingatlanjogi területen szerzett
    tapasztalat)
  • jól kommunikálsz szóban és írásban, magyar és angol nyelven
  • precíz vagy és magas elvárásokat támasztasz magaddal szemben

Mit kínálunk:

  • jelentős, komplex projektekben való részvétel, kihívásokkal teli feladatok
  • személyre szabott támogatás szakmai és személyes fejlődésedben - counseling program
  • képzés-fejlesztési programokban és szakmai konferenciákon való részvételi lehetőség, gyakorlatorientált jogi angol
    nyelvi képzés
  • Experience the future of law today – szakmai fejlődés, amely során a Deloitte többi üzletágának támogatásával
    nyújthatsz innovatív jogi tanácsot

Mit kínálunk a szakmai fejlődésen túl:

  • minden szintről támogató, együttműködő és összetartó fiatalos csapat
  • versenyképes bérezés és vonzó juttatási csomag
  • jól definiált, teljesítményalapú előrelépési lehetőség
  • csapatépítő események, egészségprogramok (futóverseny, masszázs)
  • modern munkaeszközök (laptop és mobiltelefon) és haladó technológiák használata a munkavégzés során
  • modern és kényelmes munkakörnyezet a belvárosban, a Hősök tere és a Városliget mellett, a Deloitte központjában

Képek az irodáról