fbpx

Ügyvédjelölt

A KERTÉSZ ÉS TÁRSAI ÜGYVÉDI IRODA fiatalos jogi csapatába keres ügyvédjelölt kollégákat különböző területekre – társasági jog; vállalatfelvásárlás, általános polgári jog valamint média- és reklámjog.

Fúziók és felvásárlások Polgári jog Reklám- és médiajog Társasági jog

Munkavégzés helye

1062 Budapest, Andrássy út 59.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő: Pályakezdő, vagy akár több év tapasztalattal rendelkező

További elvárások

Jelentkezésnél előnyt jelent

több év munkatapasztalat

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1062 Budapest, Andrássy út 59.

Amit még érdemes tudnod

feladatok:

  • Közreműködés szerződések, szabályzatok előkészítésében, véleményezésében;
  • Ügyvédek mindennapi munkájának támogatása;
  • Jogi kutatómunka, jogi állásfoglalások előkészítése.
  • Társasági jog; vállalatfelvásárlás: Céltársaságok jogi átvilágításának teljeskörű elvégzése; tranzakciós okiratok (így különösen üzletrész adásvételi szerződés, részvény adásvételi szerződés, ingatlan adásvételi szerződés) elkészítése; az akvirálást követő társasági iratok elkészítése; a tranzakció lebonyolításában való közreműködés.
  • Általános polgári jogi tanácsadás és képviselet
  • Média- és reklámjog: A jelölt feladatai közé tartozik a különböző hirdetési, valamint médiahirdetésfelület-értékesítési szerződéstervezetek előkészítése és véleményezése. Ezen túlmenően a jelölt reklámok és támogatói szpotok véleményezését is elvégzi, valamint részt vesz jogi állásfoglalások előkészítésében a média-, valamint a reklámjog területén.

amit a sikeres pályázótól elvárunk:

  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban;
  • Pályakezdő, vagy akár több év tapasztalattal rendelkező;
  • Precizitás, pontosság, határidők betartása;

Amít kínálunk:

  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Idegen nyelvű munkavégzés lehetősége;
  • Színvonalas irodai munkakörnyezet;
  • Versenyképes fizetés;

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az Arsboni Karrier felületén szíveskedjen megküldeni.

A több gyakorlati idővel/tapasztalattal rendelkező ügyvédjelölt kolléga magasabb juttatásban részesülhet.