fbpx

Wolf Theiss Budapest

Adatlap megtekintése

Ügyvédjelölt

Az osztrák központú Wolf Theiss 2007 novemberében nyitotta meg budapesti irodáját. A budapesti csapat tagjai sokéves tapasztalattal rendelkeznek a gazdasági és kereskedelmi jogi tanácsadás valamennyi területén mind helyi, mind pedig nemzetközi színtéren.

Várjuk jelentkezésed ha érdekel a munkajog és a GDPR és szeretnél ezzel a területtel jobban megismerkedni.

Szakterületek

Adatvédelem Munkajog

Munkavégzés helye

1085 Budapest, Kálvin tér 12-13.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő: pályakezdő vagy max 1 éves tapasztalat

További elvárások

Microsoft Office Jogtár csapatjátékos hozzáállás elhivatottság felelősségtudat gyakorlat-orientáltság jó kommunikációs képesség jó problémamegoldó képesség megbízhatóság motiváltság önállóság precizitás rugalmasság szakmai igényesség

Jelentkezésnél előnyt jelent

LLM vagy külföldi tanulmányok munkajogi érdeklődés vagy tapasztalat

Feladatok

  • együttműködés a társterületekkel
  • jogszabálykövetés és kutatás
  • klasszikus ügyvédjelölti feladatok
  • önálló munkavégzés, ügyvitel elsajátítása
  • rendszeres és alkalmi háttéranyagok szerkesztése
  • szakmai anyagok fordítása
  • szerződések, okiratok szerkesztése
  • szerződésminták felülvizsgálata, aktualizálása
  • tájékoztatások, körlevelek és iránymutatások előkészítése;
  • ügyvédek munkájának segítése

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1085 Budapest, Kálvin tér 12-13.
  • Mikortól lehet kezdeni: 2019/05/14
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2019/05/14

Amit mi tudunk kínálni

mentoring dinamikus/ fiatalos munkahelyi környezet belvárosi iroda neves ügyfelek nemzetközi szakmai háttér szakmai fejlődés lehetősége hosszú távú karrierlehetőség tréningek/ továbbképzések csapatépítők

Amit még érdemes tudnod

Elvárások:

  • Folyékony angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)
  • Egyetem után legfeljebb 1 év munkatapasztalat
  • Önálló, megbízható, precíz munkavégzés

Amit ajánlunk:

  • Kiváló munkakörülmények nemzetközi ügyvédi irodai környezetben
  • Sokrétű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Változatos feladatok