VÁRNAI ÉS TÁRSA Ügyvédi Iroda - Cathay Associates

Adatlap megtekintése

Ügyvédjelölt

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, főként társasági-, gazdasági-, ingatlan-, munkajog területére szakosodott budai ügyvédi iroda keres agilis, ambiciózus, angol nyelven magas szinten beszélő ügyvédjelöltet.

Szakterületek

Gazdasági jog Ingatlanjog Munkajog Társasági jog

Munkavégzés helye

Budapest

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol-Felsőfok
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: Pályakezdő, vagy akár több év tapasztalattal rendelkező
  • Diploma minősítése: nem elsődleges szempont

További elvárások

önálló munkavégzés

Előnyök

dinamikus/ fiatalos munkahelyi környezet versenyképes jövedelem nemzetközi szakmai háttér

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: Budapest

Amit mi tudunk kínálni

Amit még érdemes tudnod

Feladatok:

• okiratszerkesztés, jogi dokumentumok előkészítése, szerkesztése

• szerződések véleményezése

• cégbejegyzési, változásbejegyzési ügyek

• bírósági eljárásokban való képviselet, beadványkészítés

• ügyfelekkel való kapcsolattartás magyar és angol nyelven

• jogszabályfigyelés, jogszabály-kutatás, jogi vélemények előkészítése

• ügyvédi munka segítése, általános adminisztratív teendők

Elvárások:

• az angol nyelv felsőfokú ismerete szóban és írásban egyaránt

• napi 8 órás rendelkezésre állás

• polgári és gazdasági jogi érdeklődés

• önálló munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk:

• gyakorlatorientált munka, szakmai tapasztalatszerzés

• idegen nyelvű munkavégzés lehetősége

• színvonalas irodai munkakörnyezet

• fiatalos csapat

• elhivatottság esetén hosszú távú együttműködés lehetősége

• nemzetközi fejlődési lehetőség szakmai munkavégzés keretében • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Budapest, jelentős mértékben kötetlen

Fizetés: megegyezés szerint

Jelentkezés módja: angol nyelvű fényképes önéletrajz és motivációs levél útján