Dr. Lovász Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Ügyvédjelölt

Polgári joggal, valamint társasági-és cégjoggal foglalkozó, nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező belvárosi ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres.

Szakterületek

Polgári jog Társasági jog Vállalati jog és compliance

Munkavégzés helye

1054 Budapest, Bank utca 6.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Német
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: Pályakezdő, vagy akár több év tapasztalattal rendelkező

További elvárások

Word Excel Microsoft Office jó kommunikációs képesség jó problémamegoldó képesség önálló munkavégzés önállóság precizitás

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1054 Budapest, Bank utca 6.

Amit még érdemes tudnod

Feladatok:

  • jogi képviselet ellátása bírósági, hatósági eljárások során
  • beadványok szerkesztése
  • ügyfelekkel, hatóságokkal való kapcsolattartás
  • általános ügyvédjelölti feladatok
  • okiratok szerkesztése idegen nyelven

Elvárások:

  • önálló munkavégzésre való képesség
  • pontosság, precizitás
  • jó kommunikációs-és kapcsolatteremtő készség
  • jó problémamegoldó képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • elsősorban német nyelv magabiztos ismerete

Amit kínálunk:

  • idegen nyelv napi szintű használata
  • gyakorlatban használható fókuszált tudás megszerzése
  • több fős csapat támogatása
  • versenyképes fizetés
  • széleskörű tapasztalatszerzés
  • céges laptop
  • irodai programok
  • rugalmas hozzáállás

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel, valamint fizetési igény megjelölésével az alábbi 'Jelentkezés most' gombra kattintva