Ügyvédjelölt

A Kálóczy és Társai Ügyvédi Iroda 2007-es alapítása óta nyújt komplex jogi tanácsadást magyar kis- és középvállalkozásoknak és multinacionális társaságoknak egyaránt. Tevékenységüket főként gazdasági-, kereskedelmi-, munkajogi és a hagyományos polgári jogterületek mentén végzik. Most pályakezdő vagy maximum 1 éves tapasztalattal rendelkező ügyvédjelöltet keresnek csapatukba.

Gazdasági jog Ingatlanjog Munkajog Szerződési jog Társasági jog

Munkavégzés helye

1126 Budapest, Tóth Lőrinc u. 31

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar
  • Gyakorlati idő: pályakezdő vagy max 1 éves tapasztalat
  • Diploma minősítése: nem elsődleges szempont

További elvárások

Jogtár csapatjátékos hozzáállás felelősségtudat jó kommunikációs képesség jó problémamegoldó képesség megbízhatóság önálló munkavégzés precizitás

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1126 Budapest, Tóth Lőrinc u. 31

Amit mi tudunk kínálni

kellemes/ barátságos munkahelyi környezet dinamikus/ fiatalos munkahelyi környezet béren kívüli juttatások versenyképes jövedelem szakmai fejlődés lehetősége hosszú távú karrierlehetőség (esetenként/részben) otthonról végezhető munka igényes munkakörnyezet

Amit még érdemes tudnod

Neked való a pozíció, amennyiben:

  • a diplomaszerzést követően maximum egy éves szakmai tapasztalattal rendelkezel;
  • szívesen betekintést nyernél a polgári jog – különös tekintettel a szerződési jog és a társasági jog – területeire;
  • tapasztalatot szereznél peres és nemperes eljárásokban;
  • jó kommunikációs- és fogalmazási készséggel rendelkezel;
  • fontos számodra az igényes munkavégzés (szakmai, stilisztikai és nyelvtani szempontból);
  • mind önállóan, mind csapatban képes vagy a hatékony munkavégzésre;
  • elhivatottságot érzel magadban az ügyvédi pálya iránt;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel.

Előnyt jelent:

  • angol nyelvismeret;
  • jogi adatbázisok, szoftverek (HVG Jogkódex, Cégeditor/ HVG Jogkódex nyomtatványkitöltő, ÁNYK keretprogram, E-papír rendszer, MOKK rendszer, stb.) kezelői szintű ismerete.

Amit mi kínálunk:

  • változatos feladatok;
  • felelősségteljes munkakör;
  • érdeklődés esetén bekapcsolódási lehetőség családjogi és büntetőjogi ügyekbe;
  • szakmai fejlődés, és hosszútávú együttműködés lehetősége;
  • versenyképes fizetés;
  • béren kívüli juttatások (pl. AYCM kártya);
  • rugalmas munkavégzés (heti 1-2 nap home office);
  • fiatalos, barátságos munkakörnyezet a XII. kerületben.