Ügyvédjelölt

Budapesti ügyvédi irodánkba ingatlanjog, társasági jog, perjog, bank- és tőkepiaci jog és/vagy M&A iránt érdeklődő 1 évet meghaladó gyakorlattal rendelkező ügyvédjelölteket keresünk.

Bankjog Energiajog Ingatlanjog Kereskedelmi jog Munkajog Polgári nemperes eljárások Polgári peres eljárások

Munkavégzés helye

1054 Budapest, Szabadság tér 7.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: Minimum 1 év
  • Diploma minősítése: legalább cum laude

További elvárások

jó kommunikációs képesség nagy munkabírás terhelhetőség szakmai igényesség gazdasági jog iránti érdeklődés

Előnyök

versenyképes jövedelem nemzetközi szakmai háttér szakmai fejlődés lehetősége

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1054 Budapest, Szabadság tér 7.
  • Amit mi tudunk kínálni (kiegészítés): gyakorlati tapasztalatszerzés gazdasági jog területén, nagy jelentőségű hazai- és nemzetközi üzleti tranzakciókban való részvétel

Amit mi tudunk kínálni

Amit még érdemes tudnod

Feladatok:

  • ügyvédek munkájának teljes körű jogi támogatása
  • tranzakciós dokumentációk készítése és tárgyalásában való aktív részvétel
  • nagy-értékű peres eljárásokban való részvétele

Elvárások:

  • legalább cum laude minősítésű jogi diploma
  • gazdasági jog iránti érdeklődés
  • szakmai elhivatottság
  • jó kommunikációs készség
  • terhelhetőség, nagy munkabírás

Előnyt jelent:

  • ügyvédi irodában gazdasági jogi területén szerzett gyakornoki vagy ügyvédjelölti tapasztalat (ha ilyen van, azt kérjük a jelentkezésben bemutatni)
  • külföldi egyetemi tanulmányok, szakmai gyakorlat
  • LL.M. fokozat

Amit kínálunk:

  • nemzetközi környezet: az irodánk tagja egy, a CEE régió vezető ügyvédi irodái által létrehozott networknek: www.nglsymbio.com
  • nagy jelentőségű hazai- és nemzetközi üzleti tranzakciókban való részvétel
  • kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
  • gyakorlati tapasztalatszerzés gazdasági jog területén
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Budapest

Fizetés: megegyezés szerint

Jelentkezés módja: A "Jelentkezés most" gombra kattintva, magyar- és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajz megküldésével.