BPSS Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Ügyvédjelölt

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező Budapest I. ker-ében található ügyvédi irodába keresünk azonnali munkakezdéssel angolul és/vagy németül jól beszélő, pályakezdő vagy legfeljebb egy éves tapasztalattal rendelkező ügyvédjelöltet. Az ideális jelölt precíz, a határidőket jól kezeli, csapatjátékos, szeret és tud is sokat dolgozni.
Fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével elektronikus úton várjuk. Kérjük adja meg kifejezett hozzájárulását személyes adatainak a jelentkezési folyamat során történő kezeléséhez.

Azonnali kezdés!

Adatvédelem Adójog Bankjog Energiajog Fizetésképtelenség és szerkezetátalakítás Fúziók és felvásárlások Gazdasági jog Ingatlanjog Kereskedelmi jog Közbeszerzési jog Közigazgatási eljárásjog Közigazgatási jog Közösségi (EU) jog Munkajog Nemzetközi jog Polgári jog Polgári nemperes eljárások Polgári peres eljárások Szellemi tulajdon (IP) Szerződési jog Szerzői jog Társasági jog Választottbírósági eljárások Vállalati jog és compliance Végrehajtási jog Versenyjog

Munkavégzés helye

1013 Budapest Pauler utca 11.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: pályakezdő vagy max 1 éves tapasztalat
  • Diploma minősítése: legalább cum laude

További elvárások

Word Excel Jogtár csapatjátékos hozzáállás diszkréció elhivatottság felelősségtudat gyakorlat-orientáltság határozott fellépés jó kommunikációs képesség jó problémamegoldó képesség lojalitás megbízhatóság motiváltság nagy munkabírás terhelhetőség önálló munkavégzés önállóság precizitás rugalmasság stressztűrő képesség szakmai igényesség ügyfélorientált szemlélet

Előnyök

mentoring szakmai coaching kellemes/ barátságos munkahelyi környezet dinamikus/ fiatalos munkahelyi környezet versenyképes jövedelem neves ügyfelek nemzetközi szakmai háttér szakmai fejlődés lehetősége hosszú távú karrierlehetőség korlátlan kávéfogyasztás korlátlan frissítő fogyasztás napi gyümölcsfogyasztás irodai mentorálás szakvizsgához kapcsolódó tanulmányi szabadság céges telefon modern/felszerelt iroda igényes munkakörnyezet légkondi

Feladatok

  • adminisztratív feladatok ellátása
  • állandó ügyintézés és ügykövetés,
  • beadványok elkészítése, benyújtása
  • behajtási és végrehajtási eljárások intézése
  • cégalapítások, módosítások
  • cégjogi képviselet
  • együttműködés a társterületekkel
  • elektronikus rendszereken történő iratbeadások
  • eljárás bírósági és más hatósági ügyekben
  • eljárások nyomonkövetése
  • hatóságokkal történő kapcsolattartás
  • hitelesítések előkészítése
  • ingatlan adásvételek előkészítése
  • jogi képviselet ellátása
  • jogszabálykövetés és kutatás
  • klasszikus ügyvédjelölti feladatok
  • közreműködés hatósági eljárásokban
  • közreműködés peres eljárásokban
  • külföldi ügyfelekkel kapcsolattartás
  • nemperes eljárásokban való közreműködés
  • nyilvántartások vezetése, iktatás
  • önálló munkavégzés, ügyvitel elsajátítása
  • riportok, beszámolók összeállítása
  • szakmai anyagok fordítása
  • szerződések, okiratok szerkesztése
  • szerződéskötésben való közreműködés
  • szerződésminták felülvizsgálata, aktualizálása
  • ügyfelekkel kapcsolattartás
  • ügyféltárgyalásokon való részvétel
  • ügyvédek munkájának segítése

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1013 Budapest Pauler utca 11.
  • Mikortól lehet kezdeni: 2020/08/14
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2020/10/12

Amit mi tudunk kínálni