Dr. Boros Árpád András Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Ügyvédjelölt

Kiterjedt ügyfélkörrel rendelkező belvárosi ügyvédi iroda keres azonnali munkakezdéssel, motivált, szakma iránt elkötelezett ügyvédjelöltet.
Folyamatosan bővülő ügyfélkörünknek köszönhetően jogi tevékenységünk magába foglalja a (cégjogi, polgárjogi, energiajogi, környezetjogi, ingatlanjogi) feladatok ellátását.

Adójog Családjog Ingatlanjog Polgári jog Polgári nemperes eljárások Társasági jog Végrehajtási jog

Munkavégzés helye

1137 Budapest Szent-István krt

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: 1 év, vagy annál kevesebb
  • Diploma minősítése: nem elsődleges szempont

További elvárások

Word Excel PowerPoint Jogtár csapatjátékos hozzáállás diszkréció felelősségtudat jó kommunikációs képesség jó problémamegoldó képesség önállóság

Jelentkezésnél előnyt jelent

azonnali munkakezdés

Előnyök

kellemes/ barátságos munkahelyi környezet dinamikus/ fiatalos munkahelyi környezet versenyképes jövedelem belvárosi iroda hosszú távú karrierlehetőség korlátlan kávéfogyasztás munkába járás költségtérítése céges telefon laptop BKK bérlet igényes munkakörnyezet légkondi csapatépítők masszőr

Feladatok

  • adminisztratív feladatok ellátása
  • állandó ügyintézés és ügykövetés,
  • beadványok elkészítése, benyújtása
  • behajtási és végrehajtási eljárások intézése
  • belső utasítások, szakmai anyagok elkészítése
  • cégalapítások, módosítások
  • cégjogi képviselet
  • eljárás bírósági és más hatósági ügyekben
  • ingatlan adásvételek előkészítése
  • ingatlankezelés
  • jogi állásfoglalások készítése
  • jogi képviselet ellátása
  • jogi szakvélemények készítése
  • jogi tanácsadás
  • közreműködés hatósági eljárásokban
  • nemperes eljárásokban való közreműködés

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1137 Budapest Szent-István krt
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2018/06/11

Amit mi tudunk kínálni