Szécsényi és Társai Ügyvédi Társulás

Adatlap megtekintése

Ügyvédjelölt

Pályakezdő vagy legfeljebb egy év gyakorlattal rendelkező ügyvédjelöltet keresünk ingatlanjogi csapatunkba.

Ingatlanjog Polgári jog Polgári nemperes eljárások Polgári peres eljárások Szerződési jog Társasági jog

Munkavégzés helye

1024 Budapest, Buday László u. 12.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: pályakezdő vagy max 1 éves tapasztalat
  • Szakvizsga: Szükséges
  • Diploma minősítése: nem elsődleges szempont

További elvárások

Word Excel gyakorlat-orientáltság jó kommunikációs képesség jó problémamegoldó képesség lojalitás önálló munkavégzés precizitás szakmai igényesség

Előnyök

kellemes/ barátságos munkahelyi környezet dinamikus/ fiatalos munkahelyi környezet béren kívüli juttatások neves ügyfelek korlátlan kávéfogyasztás korlátlan frissítő fogyasztás irodai mentorálás céges telefon laptop cafeteria csapatépítők

Feladatok

  • beadványok elkészítése, benyújtása
  • belső szabályozó dokumentumok kezelése, frissítése
  • cégjogi képviselet
  • döntéshozatali folyamatok jogi támogatása
  • eljárás bírósági és más hatósági ügyekben
  • ingatlan adásvételek előkészítése
  • ingatlankezelés
  • jogi állásfoglalások készítése
  • jogi képviselet ellátása
  • jogi kockázatok azonosítása, kezelése
  • jogi szakvélemények készítése
  • jogi tanácsadás
  • klasszikus ügyvédjelölti feladatok
  • közgyűléseken való közreműködés, részvétel
  • külföldi ügyfelekkel kapcsolattartás
  • szerződések, okiratok szerkesztése
  • szerződéskötésben való közreműködés
  • szerződésminták felülvizsgálata, aktualizálása
  • ügyfelekkel kapcsolattartás
  • ügyvédek munkájának segítése

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1024 Budapest, Buday László u. 12.
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2019/06/21

Amit mi tudunk kínálni

Csapatunk új tagjaként közvetlenül részese lehetsz egy kereskedelmi ingatlan mindennapi működtetésének. Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőséget kínálunk, amely nem csak elméleti ismeretek bővítését, de az ügyfélnél, helyszínen folytatott munkavégzés miatt gyakorlatorientált tapasztalatszerzést is jelent.

A feladatod egy kereskedelmi ingatlan üzemeltetésének teljes körű jogi támogatása: szerződések, jogi állásfoglalások készítése, közvetlen és napi kapcsolattartás ügyféllel, végrehajtási, felszámolási és időnként peres eljárásokban képviselet. Az ingatlan működtetésében közreműködők (bérbeadás, marketing, műszaki osztály, pénzügy) támogatása, belső folyamatok ellenőrzése és követése. A munkavégzés helye részben az ügyfélnél (közvetlen kapcsolattartás), részben irodánkban.

Elvárásunk a jogi egyetemi végzettség mellett a magabiztos angol nyelvtudás (mind írásban, mind szóban), mivel a munkavégzés napi szinten magyar és angol nyelven folyik.

Téged keresünk, ha precízen és önálló végzed a munkád, jó kommunikációs és probléma megoldó készségekkel bírsz, amely elengedhetetlen az ügyfelekkel folytatott napi kapcsolattartás során.

Előnyt jelent az idegen nyelvterületen végzett külföldi tanulmány, szakmai tapasztalat, illetve LL.M. cím.

Amit kínálunk: gyors fejlődési lehetőség, sokrétű szakmai tapasztalatszerzés az irodánk - valamennyi releváns jogi ranglistán jegyzett - ingatlanjogi csoportjában, mentorálás (a jelölt az ingatlanjog területén széleskörű tapasztalatokkal rendelkező ügyvéd támogatásával dolgozik), fiatal csapat, összetartó közösség és versenyképes fizetés.

Fényképes jelentkezésed szakmai önéletrajzzal és a bérigény megjelölésével a palyazat@szecsenyi.com címre kérjük megküldeni.