Lajer Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Ügyvédjelölt

Nemcsak a családod és a barátaid tartanak szimpatikusnak? Okos vagy? Ambiciózus? Sprichst du Deutsch? Érdekel a gazdaság joga? Hajlandó vagy még tanulni? Akkor Téged keres a Lajer Ügyvédi Iroda! Ha értelmes feladatra vágysz, és nem akarsz egy jogi multinál rabszolga lenni, akkor add be a pályázatodat hozzánk. Egy próbát megér. Idén diplomát szerzők jelentkezését is várja a Lajer Ügyvédi Iroda (www.lajer.net) ügyvédjelölti munkakörbe.

Bankjog Gazdasági jog Ingatlanjog Kereskedelmi jog Polgári jog Társasági jog

Munkavégzés helye

1054 Budapest, Széchenyi rakpart 8.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Angol-Középfok Német-Középfok
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: pályakezdő vagy max 2 éves tapasztalat
  • Diploma minősítése: legalább cum laude

További elvárások

Word Excel PowerPoint Jogtár csapatjátékos hozzáállás elhivatottság megbízhatóság motiváltság önállóság precizitás rugalmasság szakmai igényesség nyitottság fejlődőképesség lényeglátás polgári jogi és pénzügyi jogi érdeklődés

Jelentkezésnél előnyt jelent

külföldi tanulmányok gyakorlati munkatapasztalat

Előnyök

kellemes/ barátságos munkahelyi környezet versenyképes jövedelem belvárosi iroda neves ügyfelek szakmai fejlődés lehetősége korlátlan kávéfogyasztás igényes munkakörnyezet légkondi tréningek/ továbbképzések csapatépítők

Feladatok

  • adminisztratív feladatok ellátása
  • beadványok elkészítése, benyújtása
  • eljárás bírósági és más hatósági ügyekben
  • eljárások nyomonkövetése
  • jogi képviselet ellátása
  • nemperes eljárásokban való közreműködés
  • szerződések, okiratok szerkesztése
  • ügyfelekkel kapcsolattartás
  • ügyvédek munkájának segítése

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1054 Budapest, Széchenyi rakpart 8.
  • Mikortól lehet kezdeni: 2020/10/20
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Amit mi tudunk kínálni (kiegészítés): barátságos és segítőkész kollégák, munkába járási támogatás lehetősége
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2020/10/14

Amit mi tudunk kínálni

A peres és peren kívüli eljárások figyelemmel kísérése mellett kipróbálhatod magad a peres és peren kívüli képviseletben, jogi kutatásokat végezhetsz, és tarthatod a kapcsolatot az ügyfelekkel, akár idegen nyelven is. A sokrétű, kihívásokkal teli feladatok végrehajtásánál fejlődésedet szakmai mentorálással segíti barátságos csapatunk.

Motivációs leveledet, valamint magyar, és angol vagy német nyelvű önéletrajzodat az allas@lajer.net címre vagy az itteni felületre feltöltve várjuk!

Képek az irodáról