Winkler, Barna & Társai Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Ügyvédjelölt

Kifejezetten gazdasági joggal foglalkozó budai ügyvédi irodánk munkatársat keres.

Szakterületek

Gazdasági jog

Munkavégzés helye

1012 Budapest, Logodi utca 30.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol-Középfok
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: Pályakezdő, vagy akár több év tapasztalattal rendelkező
  • Szakvizsga: Szükséges
  • Diploma minősítése: nem elsődleges szempont

További elvárások

határozott fellépés nagy munkabírás terhelhetőség önálló munkavégzés kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

Jelentkezésnél előnyt jelent

német nyelv

Előnyök

kellemes/ barátságos munkahelyi környezet versenyképes jövedelem szakmai fejlődés lehetősége

Feladatok

  • adminisztratív feladatok ellátása
  • hatóságokkal történő kapcsolattartás
  • jogszabálykövetés és kutatás
  • klasszikus ügyvédjelölti feladatok
  • ügyfelekkel kapcsolattartás

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1012 Budapest, Logodi utca 30.
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2020/09/16

Amit mi tudunk kínálni

Amit még érdemes tudnod

Feladatok:

- klasszikus ügyvédjelölti feladatok ellátása
- bíróságok és hatóságok előtti képviselet
- cégiratok szerkesztése, cégeljárás
- kapcsolattartás az ügyfelekkel, hatóságokkal
- okiratok és beadványok szerkesztése, véleményezése
- háttértámogatás, jogszabálykutatás
- adminisztráció

Elvárások:

- jogi diploma
- angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
- önálló, proaktív munkavégzés
- nagy munkabírás, precizitás
- határozott fellépés
- kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

Amit kínálunk:

- elegáns, professzionális munkakörnyezet
- széles ügyfélkör
- fejlődési lehetőség, széles körű szakmai tapasztalat megszerzése
- versenyképes fizetés