Lohn Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Ügyvédjelölt

A Lohn Ügyvédi Iroda a World Link for Law nemzetközi hálózat tagja, amely 49 országban 72 partnerirodával rendelkezik és ahol több mint 1000 kolléga nyújt magas szintű, teljes körű jogi szolgáltatásokat. A Legal 500 által a jogvitás ügyek, peres képviselet és ingatlanjog kategóriákban a vezető magyarországi ügyvédi irodák között jegyzett, budapesti belvárosi irodánkba, professzionális és dinamikus csapatunkba keresünk ügyvédjelölteket.

Ingatlanjog Kereskedelmi jog Polgári jog Polgári peres eljárások Társasági jog

Munkavégzés helye

1053 Budapest, Károlyi utca 12. 2. emelet

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő jogászként / Gyakornok esetén egyetemen eltöltött évek: pályakezdő

További elvárások

elhivatottság motiváltság nagy munkabírás terhelhetőség önálló munkavégzés szakmai igényesség

Jelentkezésnél előnyt jelent

német vagy egyéb idegen nyelv magas szintű ismerete tapasztalat a gazdasági jog különböző területein B kategóriás jogosítvány

Előnyök

kellemes/ barátságos munkahelyi környezet dinamikus/ fiatalos munkahelyi környezet belvárosi iroda nemzetközi szakmai háttér szakmai fejlődés lehetősége

Feladatok

  • közreműködés peres eljárásokban
  • szerződések, okiratok szerkesztése
  • ügyfelekkel kapcsolattartás

  • Munkavégzés helye: 1053 Budapest, Károlyi utca 12. 2. emelet
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2018/06/18

Amit mi tudunk kínálni

Amit még érdemes tudnod

Feladatok:

A jogi szolgáltatásokhoz tartozó feladatok teljes spektruma:

- tranzakciós munka
- peres képviselet
- a klasszikusnak tekinthető irattípusok szerkesztése
- ügyfelekkel történő kapcsolattartás

Elvárások:

- tárgyalási szintű angol nyelvismeret
- motivált, proaktív, professzionális hozzáállás
- önálló, precíz munkavégzés, elmélyült gondolkodás
- szakmai igényesség, alaposság
- nagy munkabírás

Előnyt jelent:

- német vagy egyéb idegen nyelv magas szintű ismerete
- tapasztalat a gazdasági jog különböző területein
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés
- szakmai fejlődési, tapasztalatszerzési lehetőség
- egy vagy több kiválasztott jogterület ismereteinek gyakorlásában, fejlesztésében támogatás
- dinamikus, professzionális, de humánus munkakörnyezet
- karrier lehetőség nemzetközi tapasztalatokkal

Jelentkezéshez várjuk magyar és angol önéletrajzodat!

Képek az irodáról