Dr. Kerekes Gábor Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Ügyvédjelölt

A Dr. Kerekes Gábor Ügyvédi Iroda dinamikusan bővülő csapatába az ügyvédi hivatás iránt elkötelezett ügyvédjelöltet keres, akár azonnali munkakezdéssel. Az ügyvédi iroda elsősorban polgári joggal, azon belül is gazdasági joggal, valamint sportjoggal foglalkozik. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Szakterületek

Gazdasági jog Polgári jog Sportjog

Munkavégzés helye

1027 Budapest, Bem rakpart 43. 1. emelet 107

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar

További elvárások

Word Excel elhivatottság megbízhatóság precizitás szakmai igényesség

  • Munkavégzés helye: 1027 Budapest, Bem rakpart 43. 1. emelet 107

Amit még érdemes tudnod

Feladatok:

- okiratok, jogi állásfoglalások, szerződések készítése, véleményezése
- jogi kutatómunka
- jogi képviselet ellátása peres és nem peres eljárások során
- ügyfelekkel, hatóságokkal való kapcsolattartás

Elvárások:

- elhivatottság
- megbízhatóság, precizitás
- szakmai igényesség
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

- folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
- színvonalas munkakörnyezet
- változatos feladatok
- fiatalos csapat, családias légkör

Az Arsboni Karrier felületén keresztül fényképes, szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével, valamint fizetési igény megjelölésével.

Képek az irodáról

gyvdjellti-lehetsg-a-dr-kerekes-gbor-gyvdi-irodnl-arsboni-karrier