fbpx

Moldován és Társai Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Ügyvédjelölt

Szakterületek

Cégjog Gazdasági jog Ingatlanjog Munkajog Társasági jog

Munkavégzés helye

1051 Budapest, Dorottya utca 1.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol Német
  • Gyakorlati idő: Pályakezdő, vagy akár több év tapasztalattal rendelkező

További elvárások

csapatjátékos hozzáállás elhivatottság jó problémamegoldó képesség motiváltság önálló munkavégzés

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1051 Budapest, Dorottya utca 1.

Amit mi tudunk kínálni

szakmai coaching kellemes/ barátságos munkahelyi környezet belvárosi iroda nemzetközi szakmai háttér szakmai fejlődés lehetősége hosszú távú karrierlehetőség korlátlan kávéfogyasztás szakvizsgához kapcsolódó tanulmányi szabadság laptop igényes munkakörnyezet

Budapest szívében, a Vörösmarty téren található, nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, nemzetközileg és hazánkban is elismert névvel bíró ügyvédi iroda ügyvédjelölt munkakörbe lelkes, elkötelezett, precíz, magas szintű német és lehetőleg angol nyelvtudással rendelkező ügyvédjelölt kollégát keres hosszú távra. Az ügyvédi iroda magánszemély és vállalati ügyfelei kiszolgálása során elsősorban polgári-gazdasági jogi területen működik, azon belül kereskedelmi-, társasági-, munkajogi és ingatlanjogi ügyekkel foglalkozik, különös kitekintéssel a gyógyszeriparra és polgári peres eljárásokra. Az iroda elsődleges érdeke a munkatársai szakmai fejlődésének elősegítése, amelyet feladatának tekint, és ennek megfelelően a munkaszervezés során megtesz minden tőle telhetőt a jövőbeni kollegák szakmai tudásának gyakorlati és elméleti fejlesztése érdekében.

Az iroda ügyvédjelöltjének alapvető feladatai:

  • Szerződések előkészítése, véleményezése;
  • Hatósági, bírósági beadványok megszövegezése, előkészítése;
  • Jogszabálykutatás, jogi állásfoglalások, feljegyzések kidolgozása;
  • Corporate housekeeping, ügyfelek jogilag megfelelő működésének felügyelete;
  • Követelések kezelésével kapcsolatos és likvidációs eljárások önálló intézése;
  • Közreműködés peres képviseletben.

Amit kérünk tőled:

  • Érdeklődés az iroda szakterületei iránt;
  • Önállóság, határozott fellépés, jó kifejezőkészség írásban és szóban egyaránt;
  • Elkötelezettség a szakmai fejlődés iránt;
  • Felsőfokú/azonnali tárgyalóképes német nyelvtudás;
  • Lehetőleg középfokú angol nyelvtudás.

Előnyt jelent részedről a jelentkezés során:

  • Korábbi gyakornoki, ügyvédjelölti szakmai tapasztalat;
  • Külföldi tanulmányok;
  • Egyéb (francia, olasz, orosz) nyelv ismerete;
  • Azonnali munkakezdés.

Amit kínálunk neked:

  • Változatos, érdemi, önálló munka;
  • Professzionális szakmai háttér;
  • Kihívást jelentő, de nem lehetetlen feladatok, ehhez megfelelő ügyfélkör;
  • Idegennyelvű munkavégzés;
  • Hosszú távú együttműködés kilátása.

  • Fényképes önéletrajzzal az Arsboni Karrier oldalán.