Lovászi-Tóth Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Ügyvédjelölt

Belvárosi, dinamikusan fejlődő, elsősorban polgári-. pénzügyi-, és gazdasági joggal, M&A ügyletekkel és peres képviselettel foglalkozó, multinacionális és hazai nagy-, illetve középvállalkozások képviseletét ellátó ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres.

Fúziók és felvásárlások Polgári jog Polgári peres eljárások Társasági jog

Munkavégzés helye

1053, Budapest, Ferenciek tere

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar
  • Diploma minősítése: nem elsődleges szempont

További elvárások

csapatjátékos hozzáállás jó kommunikációs képesség nagy munkabírás terhelhetőség precizitás

Előnyök

kellemes/ barátságos munkahelyi környezet versenyképes jövedelem szakmai fejlődés lehetősége korlátlan kávéfogyasztás Irodai mentorálás

Feladatok

  • beadványok elkészítése, benyújtása
  • jogi képviselet ellátása
  • szerződések, okiratok szerkesztése
  • ügyfelekkel kapcsolattartás

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1053, Budapest, Ferenciek tere
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2018/06/11

Amit mi tudunk kínálni

Amit még érdemes tudnod

Amit rólunk még érdemes tudni:

- Irodánk közreműködésével a Ptk-t és az MNB-törvényt is módosították.

- Legnagyobb ügyfelünk egy olyan befektetési tőkealapkezelő, mely Magyarországon TOP 5-ös hitelintézetet is felvásárolt.

- Csapatépítő programok, projekteket lezáró vacsorák, közös ünneplések rendszeresek nálunk, és természetesen a születésnapokról sem szoktunk elfelejtkezni.