Imre Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Ügyvédjelölt / Ügyvéd

Budapest, Szt. István körúton működő, teljeskörű jogi szolgáltatást kínáló ügyvédi iroda, a szakma iránt elkötelezett ügyvédet, ügyvédjelöltet keres, teljes munkaidőben.

Bankjog Cégjog Családjog Fizetésképtelenség és szerkezetátalakítás Gazdasági jog Ingatlanjog Követeléskezelés Munkajog Polgári eljárásjog Polgári jog Polgári nemperes eljárások Polgári peres eljárások Társasági jog Végrehajtási jog

Munkavégzés helye

1137 Budapest, Szt. István krt. 18. II/13.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Gyakorlati idő: Minimum 1,5 év
  • Diploma minősítése: nem elsődleges szempont

További elvárások

Word Excel Microsoft Office Jogtár csapatjátékos hozzáállás diszkréció elhivatottság határozott fellépés jó kommunikációs képesség lojalitás megbízhatóság önálló munkavégzés precizitás B kategóriás jogosítvány

Jelentkezésnél előnyt jelent

Bankjogi illetve Work-Out területen szerzett szakmai tapasztalat idegen nyelv ismerete (angol német francia kínai)

Feladatok

  • beadványok elkészítése, benyújtása
  • behajtási és végrehajtási eljárások intézése
  • cégalapítások, módosítások
  • eljárás bírósági és más hatósági ügyekben
  • eljárások nyomonkövetése
  • jogi állásfoglalások készítése
  • jogi képviselet ellátása
  • jogi tanácsadás
  • nemperes eljárásokban való közreműködés
  • szerződések, okiratok szerkesztése
  • ügyfelekkel kapcsolattartás

  • Munkavégzés helye: 1137 Budapest, Szt. István krt. 18. II/13.
  • Mikortól lehet kezdeni: 2022/12/01
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Szerződés: Határozatlan
  • Amit mi tudunk kínálni (kiegészítés): Kerékpártárolás, zuhanyzási lehetőség
  • Álláshirdetés feladásának időpontja: 2022/11/17

Amit mi tudunk kínálni

kellemes/ barátságos munkahelyi környezet dinamikus/ fiatalos munkahelyi környezet versenyképes jövedelem szakmai fejlődés lehetősége korlátlan kávéfogyasztás (esetenként/részben) otthonról végezhető munka prémium juttatás szakvizsgához kapcsolódó tanulmányi szabadság céges telefon laptop cafeteria modern/felszerelt iroda BKK bérlet igényes munkakörnyezet légkondi tréningek/ továbbképzések csapatépítők

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, önéletrajzod az Arsboni karrierfelületén nyújthatod be, motivációs levél megküldésével, és bérigény megjelölésével. Várjuk jelentkezésed.