fbpx

Varga Dóra Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Asszisztens / Jogi Asszisztens

Polgári jogi és közbeszerzési ügyekkel foglalkozó ügyvédi társulás személyi és jogi asszisztens munkatársat keres hosszú távra, azonnali munkakezdéssel. Iroda létszáma 8 fő.

Szakterületek

Közbeszerzési jog Polgári jog

Munkavégzés helye

1025 Budapest, Margit krt. 43-45. 6/3.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar
  • Gyakorlati idő: Pályakezdő, vagy akár több év tapasztalattal rendelkező

További elvárások

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1025 Budapest, Margit krt. 43-45. 6/3.

Amit még érdemes tudnod

FELADATOK:

  • Jogi előkészítő munka végzése (közigazgatási eljárások, társasági jog, polgári peres eljárások,stb.);
  • Elektronikus nyilvántartások kezelése;
  • Elektronikus rendszereken történő iratbeadások;
  • Postai, hivatali, földhivatali ügyintézés;
  • Beadványok elkészítése, benyújtása;
  • Ügyviteli (iratkezelési és ügyintézési) feladatok ellátása;
  • Ügyfelek fogadása és velük való kapcsolattartás;
  • Irodai adminisztráció ellátása és asszisztencia nyújtása;
  • Jogi szakmunka szakszerű előkészítése, szerződések előkészítése, háttéranyagok biztosítása;
  • Az ügyvédek részére személyi asszisztencia biztosítása.

ELVÁRÁSOK:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret;
  • Megbízható, precíz, valamint dinamikus munkavégzés;
  • Önálló munkavégzésre való képesség;
  • Legalább középfokú végzettség (érettségi);
  • Felelősségtudat;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Jó problémamegoldó készség.

ELŐNYT JELENT:

  • Adminisztrációs területen, bíróságon, ügyvédi/végrehajtói/közjegyzői irodában szerzett tapasztalat;
  • Takarnet, JÜB rendszer, ÁNYK, Cégkapu, Cégeditor, iForms, EKR (elektronikus közbeszerzési rendszer) használata;
  • Aktív gépírás tudás.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Azonnali munkakezdési lehetőséget;
  • Versenyképes inflációkövető fix fizetést;
  • Teljesítményalapú jutalmazást;
  • Változatos tapasztalatszerzési lehetőségeket;
  • Kiváló szakmai fejlődési lehetőséget egy fiatal, dinamikus csapat tagjaként;
  • Bejelentett főállású munkaviszonyt;
  • Jól felszerelt, központi elhelyezkedésű budapesti modern munkahely és motiváló környezet;
  • Barátságos, fiatalos munkahelyi környezetet;
  • 8 fős iroda.