VÁRNAI ÉS TÁRSA Ügyvédi Iroda - Cathay Associates

Adatlap megtekintése

Ügyvédjelölt

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, főként társasági-, gazdasági-, és munkajog területére szakosodott budai ügyvédi iroda keres ambiciózus, angol nyelven magas szinten beszélő, gyakorlatias tapasztalattal rendelkező, önálló munkavégzésre is képes ügyvédjelöltet.

Szakterületek

Gazdasági jog Munkajog Társasági jog

Munkavégzés helye

1026 Budapest, Pasaréti út 25/A. 2/1.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő: Minimum 1 év

További elvárások

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1026 Budapest, Pasaréti út 25/A. 2/1.

Amit még érdemes tudnod

Feladatok

  • ügyfelekkel való kapcsolattartás magyar és angol nyelven
  • okiratszerkesztés, jogi dokumentumok előkészítése, szerkesztése
  • szerződések véleményezése
  • cégbejegyzési, változásbejegyzési ügyek
  • ügyvédi munka segítése, általános adminisztratív teendők

Elvárások

  • az angol nyelv felsőfokú ismerete szóban és írásban egyaránt (gyakorlati tapasztalattal)
  • napi 8 órás rendelkezésre állás
  • polgári és gazdasági jogi érdeklődés
  • önálló munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk

  • rugalmas munkaidő, home office lehetőség (előzetes egyeztetés szerint)
  • gyakorlatorientált munka, szakmai tapasztalatszerzés
  • idegen nyelvű munkavégzés lehetősége
  • színvonalas irodai munkakörnyezet
  • fiatalos csapat
  • elhivatottság esetén hosszú távú együttműködés lehetősége
  • nemzetközi fejlődési lehetőség szakmai munkavégzés keretében
  • versenyképes fizetés