VÁRNAI ÉS TÁRSA Ügyvédi Iroda - Cathay Associates

Adatlap megtekintése

Asszisztens / Jogi Asszisztens

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, főként társasági- és gazdasági jog területén működő budai ügyvédi iroda keres adminisztratív munkatársat.

Munkavégzés helye

1026 Budapest, Pasaréti út 25/A 2/1,

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Angol

További elvárások

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1026 Budapest, Pasaréti út 25/A 2/1,

Téged keresünk, ha nemcsak kávét főzni és postára járni szeretnél, hanem nyitott vagy a fejlődésre és a kihívásokra. Ha szívesen részt veszel az általános adminisztratív feladatokon felül jogi adminisztratív bfeladatokban is. Díjazzuk, ha szépen ki tudod magad fejezni és jó fogalmazó készségekkel rendelkezel. Fontos, hogy ne okozzon problémát az angol nyelvű levelezés, mert ez a leendő munkakörödben elkerülhetetlen. Légy kedves és nyitott személyiség, a munkádban pedig precíz és lelkiismeretes, cserébe egy igazán jófej csapat tagjává válhatsz.

Feladatok:

  • az ügyvédi iroda tevékenységének adminisztratív támogatása
  • bejövő- és kimenő levélpostai és elektronikus dokumentumok kezelése, iktatása, nyilvántartások
  • vezetése
  • elektronikus iratok és formanyomtatványok előkészítése és kitöltése
  • számlázás
  • fénymásolás, szkennelés
  • ügyvédek és ügyvédjelöltek munkájának segítése

Elvárások:

  • önálló munkavégzés
  • megbízhatóság
  • precizitás
  • angol nyelv magabiztos ismerete szóban és írásban

Előny, de nem feltétel:

  • joghallgatói jogviszony
  • bíróságokkal, hatóságokkal történő elektronikus kapcsolattartási platformok ismerete (ÁNYK, E-PAPÍR,MOKK rendszer, stb.)

Amit kínálunk:

  • színvonalas irodai munkakörnyezet
  • fiatalos csapat
  • fejlődési lehetőség
  • rugalmasság