fbpx

Gyakornok

A CEE régióban jelenlévő irodahálózat budapesti tagjaként keressük leendő gyakornok munkatársunkat. Akár a második, akár az ötödik éveden vagy túl a jogi egyetemen, ha a munkádat precizitással végzed, valamint magyarul és angolul egyaránt magas fokon kommunikálsz / fogalmazol, akkor ne habozz jelentkezni hozzánk!

Munkavégzés helye

1052 Budapest, Galamb utca 3.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő: Legalább másodéves (gyakornok esetén)

További elvárások

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1052 Budapest, Galamb utca 3.
  • Munkaidő: Részmunkaidő

Amit még érdemes tudnod

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Adminisztratív feladatok ellátása;
  • Beadványok előkészítése;
  • Jogszabálykutatás;
  • Szakmai anyagok fordítása;
  • Szerződések, okiratok előkészítése.

  • Ha könnyedén kommunikálsz angolul és magyarul egyaránt (további nyelvek ismerete előny, de nem feltétel);
  • Jó fogalmazói képességed van a fentebbi nyelveken;
  • Legalább másodéves joghallgató vagy;
  • Precizitást és kreativitást igénylő munkák is illeszkednek Hozzád;.

Ha szeretnél:

  • Egy fiatal és lelkes csapat tagjaként;
  • Nemzetközi környezetben;
  • Neves ügyfelek számára végzett;
  • Kihívásokkal teli, változatos feladatok révén;
  • Szeretnél sok tapasztalatot szerezni;
  • Mentorálásunk segítségével szakmailag fejlődni...

...akkor várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzodat az Arsboni Karrier felületén keresztül.