fbpx

Winkler, Barna & Társai Ügyvédi Iroda

Adatlap megtekintése

Ügyvéd

Gazdasági joggal foglalkozó, exkluzív kialakítású, budai ügyvédi irodánk nemzetközi nagyvállalati ügyfelének támogatására keresünk ügyvédet, illetve alkalmazott ügyvédet. Várunk a csapatunkba, ha már legalább 2 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel, és további széleskörű tapasztalatokat szereznél multinacionális gazdasági társaságok teljes körű jogi támogatásában.

Szakterületek

Gazdasági jog IT jog

Munkavégzés helye

1012 Budapest, Logodi utca 30.

Elvárások és előnyök

Alapvető elvárások

  • Nyelvtudás: Magyar Angol
  • Gyakorlati idő: 2 év, vagy annál több
  • Szakvizsga: Szükséges

További elvárások

További fontos tudnivalók

  • Munkavégzés helye: 1012 Budapest, Logodi utca 30.

Amit még érdemes tudnod

Feladatok

  • Önálló kapcsolattartás az ügyféllel;
  • Okiratok szerkesztése és véleményezése, szerződéses állomány teljes körű kezelése;
  • Jogi állásfoglalások készítése;
  • Peres és nem peres képviselet ellátása bíróságok, más hatóságok előtt.

Elvárások

  • Jogi diploma és szakvizsga;
  • Legalább 2 év gazdasági joggal foglalkozó ügyvédi irodában szerzett tapasztalat, vagy gazdasági társaságnál betöltött jogtanácsosi munkakör;
  • Angol nyelv magas szintű, tárgyalóképes ismerete;
  • Önálló, proaktív munkavégzés;
  • Nagy munkabírás, precizitás;
  • Határozott fellépés;
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség.

Előnyt jelent

  • Széleskörű szakmai tapasztalatok az IT jog területén;
  • Szakvizsga után szerzett 1-2 éves ügyvédi tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Elegáns, professzionális munkakörnyezet;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Támogató környezet a folyamatos szakmai fejlődéshez.

Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével lehet.